Jesienna moda i uroda

by - listopada 14, 2016


Jesień to ta z pór roku która daje nieskończone i niezliczone możliwości twórcze. Nie tylko podpowiadając nam tematycznie co tworzyć można ale równocześnie ofiarowując swoje skarby które kiedy tylko jest taka możliwość zawzięcie zbieramy i gromadzimy. Kasztany, żołędzie, szyszki i wreszcie liście rozmaitych gatunków, wzorów i w bardzo szerokiej jesiennej plejadzie barw. 
Liście zbieramy i zasuszamy dzięki temu możemy korzystać z nich nawet kiedy leje lub tak jak teraz sypie śniegiem. W wielu miastach, miasteczkach i wsiach śniegu jest moc ale jako, że nadal mamy jesień, do końca listopada trzymamy się tej właśnie pory roku. 
Dziś zapraszamy Was na jesienną galerię mody i urody.
Jedyne czego potrzebujemy do jej stworzenia to:
- Blok techniczny z czarnymi kartkami
- Nożyczki
- Klej introligatorski
- Jesienne liście rożnych barw, gatunków i rozmiarów 

Zaczęłam od naszkicowania postaci baletnic i profilu damskiej głowy. Kiedy uzyskałam pożądany zarys,wycięłam oba z nich czterokrotnie. Fryzjerem został Wojtuś a stylistką mody Alicja.
Jak tego dokonać. Głowę tudzież balerinę przyklejamy na kartkę po czym doklejamy w zależności od postaci liściaste włoski lub spódniczki. Klej jakiego używamy to klej introligatorski Bambino. Liście doklejamy i pozostawiamy na noc do wyschnięcia, gdyż to klej który mocno trzyma ale potrzebuje czasu. Przy liściach sprawdza się wyśmienicie.

Jak to mawiają dziecinnie proste !!! :)

A może spodoba Ci się także

4 komentarze

 1. Mamy jeszcze troszkę listków to porobimy sobie takie fryzurki:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow ale super :-)-proste ale jakie pomysłowe i świetnie zrobione :-) Brawo :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne! Robiliśmy co prawda fryzurki i jesienne suknie, ale Wasze podobają mi się bardziej (y) Alusia - urodzona stylistka, a Wojtuś wspaniały fryzjer :D

  OdpowiedzUsuń
 4. fryzurke juz gdzies widziałam ale baletnice nie pieknie Alusia :) Monika Flok

  OdpowiedzUsuń


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.