Jestem w Bajce - czyli Wasze dziecko bohaterem opowiadania

by - lipca 05, 2017


Chcecie prosty i szybki przepis na spełnienie dziecięcych marzeń ?
Pewnie się zastanawiacie skąd znam marzenia Waszych dzieci, albo też o czym ja w ogóle piszę skoro każde dziecko jest inne i każde ma swoje indywidualne pragnienia. To wszystko prawda, ale...
Każde dziecko lubi czuć się wyjątkowo, każde lubi zabłysnąć, każde lubi poczuć się docenione, każde lubi odkrywać, każde lubi przeżywać niezwykłe przygody. Zgadzacie się ze mną ? Jestem pewna, że tak. Bo to nie jest nawet cecha dziecięca, lecz zwyczajnie ludzka. Nawet najbardziej szara myszka kiedy otrzymałaby taki prezent o jakim dziś piszę, poczuje się niezwykła i doceniona. Dlatego ciekawych o czym też piszę i co może tak bardzo uradować każde dziecko bez wyjątku, zapraszam dalej.Kto zna stronkę Jestem w bajce, wszystko już zapewne wie, kto wie ten nie potrzebuje naszej recenzji bo z pewnością zna reakcję dziecka i jego ogromna radość.  Jednak kto nie zna niech uważnie czyta. Jestem w bajce , to niepowtarzalna okazja do wysłania własnego dziecka (lub innego któremu chcemy sprawić przyjemność) do wnętra książki. Tam gdzie wszystko jest możliwe, gdzie przygoda goni przygodę i gdzie dziecko będzie główną postacią. 

Jak tego dokonać ?
Nic prostszego, wchodzicie na stronę JESTEM W BAJCE.
Spośród tytułów jakie są dostępne wybieracie, ten który najbardziej odpowiada pasjom, upodobaniom, marzeniom dziecka dla którego szykujecie ową niespodziankę. Można wybrać bajki jednoosobowe lub dwuosobowe na przykład dla rodzeństwa czy przyjaciół - wybór bajek TUTAJ (klik) . Poza tematyką zawsze też warto rzucić okiem na sugerowany wiek dziecka dla którego dedykowany jest dany tytuł. Wszystkie opowiadania mieszczą się plus/minus w przedziale 3-8 lat. 

Kiedy już wiecie która bajka będzie idealna, klikacie KUPUJĘ i automatycznie przechodzicie dalej. Tam już wszystko dzieje się zgodnie z instrukcją krok po kroku. Wpisujecie imię swojego dziecka (w formie jaka pojawi się w opowiadaniu), następnie wysyłacie zdjęcie swojej pociechy tudzież pociech i to jakie zdjęcie wybrać też jest tam dokładnie opisane, możecie też wybrać opcje dodatkowe. Dodatkowa opcja to dedykacja oraz realizacja ekspresowa. 
Zaręczam, że warto dodać taką dedykację, dzięki niej książka jest nie tylko jeszcze bardziej personalizowana ale staje się cudowną pamiątką z dzieciństwa. Wystarczy kilka słów prosto z serca, i jestem przekonana, że kiedyś staną się one cennym skarbem. 

O co chodzi z wysyłka ekspresową? Standardowy czas realizacji zamówienia to 10 dni, jeżeli Wam się spieszy można go skrócić do dni 3 za dopłatą 19 zł. Dodatkowo informuję iż druga identyczna książeczka to cena -50% i tą opcję też zaznaczacie w opcjach dodatkowych. 

I w zasadzie to wszystko. Jeżeli Wasze zdjęcie okaże się złe, czyli niemożliwe do umieszczenie w książeczce, dostaniecie informację o tym drogą mailową. Indywidualne książeczki to największy skarb moich dzieciaków, każdy pieczołowicie pilnuje swojej i ją chowa aż do wieczornego czytania. Jednak ja przy okazji zmawiania skusiłam się na jeszcze jedną wspólną lekturę (rzecz jasna o smokach bo to u nas nadal hitowy temat). I powiem szczerze, że dopiero ona wywołuje niezwykłe emocje. Radość jaka ofiarujecie maluchom wraz z taką publikacją to rzecz bezcenna i warta każdych pieniążków. 

Nie będę opisywać konkretnych bajek bo o tym możecie poczytać na stronie Jestem w bajce, lepiej i dokładniej. Natomiast chciałam jeszcze wspomnieć o jakości książeczek. 
Każda z opowieści to nie tylko inna tematyka ale też różne ilustracje, każda ma swój wyjątkowy charakter i kreskę. Na to też warto zwrócić uwagę. Każda z bajek ma możliwość podglądu kilku stron. Wszystkie bajki mają format 20x20 cm, dzięki czemu cała kolekcja z pewnością będzie pięknie się prezentować na dziecięcej półeczce. Oczywiście obowiązkowa twarda oprawa i wysokiej jakości kredowy papier no i nie mniej profesjonalny wydruk. Nawet duże portretowe zbliżenia cudownie wychodzą :)


Na czym tak dokładnie polega włożenie dziecka do bajki?
Otóż twarz naszego szkraba zostaje ręcznie wkomponowana w każdą (KAŻDĄ !!!) rozkładówkę. Rzecz jasna na tym nie koniec. Bowiem w tekst wplecione jest również raz na jakiś czas imię naszego dziecka. To cudowne kiedy dziecko nie tylko widzi się na stronach książki ale też jest częścią narracji. 
Naprawdę wielkie emocje towarzyszą tej lekturze. 
Radość i zdziwienie są wielkie i przeplatają się non stop. Dzieciaki nie mają pojęcia jak to się stało, jak to możliwe a jednocześnie ich serducha biją bardzo mocno. Jeżeli macie maluchy które nie lubią słuchać książek, to moim zdaniem doskonała opcja aby wciągnąć je w czytelniczy świat.
Wielka duma a czasem wkradające się onieśmielenie, cudowny widok. 
Te książeczki czynią z dzieci bohaterów pierwszoplanowych! Któż nie chce choć czasem być najważniejszy, najbardziej potrzebny, najmądrzejszy, najbardziej błyskotliwy, niezastąpiony i sypiący pomysłami jakich mało. Każdy przedszkolak się zachwyci i na to daje Wam jako 100% gwarancję. A może spodoba Ci się także

1 komentarze

  1. Super pomysł! Choć mój syn akurat to już jest bohaterem bajki, a niedługo będzie drugiej, kiedy pojawi się kontynuacja mojej pierwszej książki dla dzieci :)

    OdpowiedzUsuń


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.