Strony

19 lut 2021

Egzotyczna laleczka od Llorens PolskaZabawa - podczas niej dziecko się uczy, nabywa nowych umiejętności, wyładowuje emocje, rozwija się również społecznie, poprzez odgrywanie ról ale jednocześnie rozładowuje rozmaite napięcia, jakie powstają w nim w ciągu dnia. Przeżywa na nowo różne wydarzenia i sytuacje. Zabawa sprzyja też, jak nic innego, rozwojowi wyobraźni. Dzięki zabawie dzieci mogą się stać kimkolwiek zechcą. 
Lalki są w tej materii niezastąpione w rozwoju opiekuńczości, odpowiedzialności empatii, stając się nieodłącznymi towarzyszkami zabaw, rozmów, podróży po prostu codzienności.
Nasza ciemnoskóra Zoe o egzotycznej urodzie pomaga w też w podejmowaniu tematów równości wszystkich ludzi. Bez względu na pochodzenie, zasobność portfela, posiadane zabawki, umiejętności, kolor skóry czy włosów, wagę czy niepełnosprawności. Różnorodność to to co sprawia że świat jest piękny, wyjątkowy a każdy z nas jest jedyny w swoim rodzaju. Ala i jej nowa przyjaciółka cudownie się razem zgrały i tworzą doskonały duet.

 

Małe wymiary laleczki (28 cm) sprawiają, że podróżuje z Alą wszędzie. Bez problemu mieści się do plecaka, naszego domku dla lalek a także nie zajmuje dużo miejsca w łóżku. 

Jest stała i wierną towarzyszką Alicji odkąd pojawiła się w naszym domu. Nic nie jest jej obce, wyprawy na grzyby, jazda na rowerze a nawet odwiedziny na placu zabaw.


 Laleczka jest wykonana w całości z winylu, sprawia to, że po pierwsze mamy w 100% bezpieczną lalkę nawet dla małej dziewczynki. Po drugie natomiast jest to tworzywo bardzo przyjemne w dotyku, dużo bardziej przypominające skórę, niż zwykły plastik czy guma. Zoe jest z nieprawdopodobną wręcz  perfekcją dopracowana, tylko spójrzcie jej w oczy, które do złudzenia przypominają ludzkie. 

Pełne lekko lśniące usteczka, malutki zadarty nosek. Te uszy, te fałdki, te zagłębienia paznokietków - mistrzostwo !

Koczek z biała kokardką, cudowne w dotyku włosy oraz strój nie odbiegają swoja doskonałością w niczym od samej lalki.  Zoe jest ubrana w biały strój do baletu z tiulową, różową spódniczką, siateczkowe majteczki i białe baletki. Maleńkie kwiatuszki tu i ówdzie, jakie ozdabiają sukienkę są wisienką na torcie, całościowej kompozycji.

Towarzyszka Ali umie samodzielnie siedzieć, ma ruchome rączki oraz nóżki. Dzięki temu zabawa staje się bardziej realistyczna i nabiera rumieńców. Alicja lubi z nią tańczyć, bawić się w księżniczki czy organizować piżama party. Strój lalki bardzo pobudza wyobraźnie a kiedy Alusia odkryła, że ma w szafie podobny piskom radości nie było końca :)Laleczka przyleci do nas w ozdobnym kartonie, dzięki czemu doskonale nadaje się na prezent i jest gotowa by sprawić komuś ogromną radość na długie lata. Nie jest to nasza pierwsza lala tej marki i mogę z ręka na sercu zaświadczyć, że są odporne i przetrwają naprawdę wiele dziecięcych pomysłów.

Jak tu nie pokochać takiej ślicznotki !

LALKI LLORENS

 Llorens.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.