Klocki GIGI bloks

by - marca 15, 2017


Są takie rzeczy które doskonale nadają się na prezent i właśnie dziś o takim produkcie. 
Niekończące się możliwości, długie godziny wyśmienitej zabawy, fun który dyktuje wyobraźnia i nic nas nie ogranicza. Można tworzyć, kreować, budować - robić coś z niczego, burzyć i znów zaczynać. 
Można ozdabiać, pisać, malować, działać po swojemu. Gigantyczne budowle, zwierzęta, pociągi, statki, rakiety, namioty, tipi, smoki, co tylko zechcecie.
Przedstawiamy wielkie klocki, które są doskonałym połączeniem zalet jakie łączą w sobie klocki Lego oraz budowle z grubego kartonu.  GIGI bloks kartoniki dzięki którym można zbudować wszystko, na co macie ochotę a nawet więcej. Wszystko w giga formacie, dzięki czemu zamek jest takim do którego można wejść a smok jest prawdziwą poczwarą, wyścigówką można mknąć po wijących się zakrętach szos, a okrętem podbijać morza i oceany.


 Zestaw jaki posiadamy zawiera aż 100 elementów, 80 podwójnych i 20 pojedynczych. Ich składanie jest czasochłonne, przyznaje 1,5 godziny z przerwami na kawę, siusiu i inne atrakcje jakie zna każdy rodzić. Ale składanie jest warte wszystkiego i co istotne jednorazowe. Jedyne co mnie przerasta to niestety cena, jest wysoka. Jednak poza naszym wielkim zestawem są też wersje mniejsze, które są tym samym dużo tańsze. Nasze twierdze, okręty i wyścigówki muszą pomieścić moja dwójkę i ich wielka fantazję a to nie lada wyzwanie. Gigi bloks dają radę. 

Najtrudniej jest złożyć, pierwszy klocek, zajęło mi chwilkę, nim doszłam do tego co i jak.
Postanowiłam oszczędzić Wam zachodu i poniżej macie krótką instrukcję montażu. 


Łączenie elementów nie jest trudne, Ala jako 3,5 latka całkiem nieźle sobie radzi z zadaniem.
Oczywiście pomysły lepsze zdecydowanie ma Wojtek, ale to kwestia doświadczenia i wprawy.
Klocki łączą aktywność ruchową, rozwój wyobraźni, działanie przestrzenne i wiele innych ważnych dla rozwoju dzieci aspektów. 
Elementy są solidne, a po złożeniu tworzą mocne klocki. Oczywiście nie można po nich chodzić i na nich siadać. Ala to przetestowała, ale tak poza tym są bardzo wytrzymałe. Na upadki z dużych wysokości, uderzenia i przesuwanie konstrukcji. Budowle pod warunkiem, że są dobrze zbudowane są sztywne i trwałe.
Mnie odrobinę brakuje jakiejś książeczki z pomysłami krok po kroku. Byłaby to dodatkowa zaleta, odtwarzanie przestrzenne w wersji GIGA.
KLOCKI GIGI BLOKS - wszystkie zestawy 
Polecają się do twórczej zabawy na długie godziny :)

A może spodoba Ci się także

3 komentarze

  1. Mój syn byłby zachwycony!

    OdpowiedzUsuń
  2. Również mamy i nawet moja prawie 9 latka ma sporo frajdy z nimi :-)

    OdpowiedzUsuń


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.