Przygody z kredką

by - marca 20, 2017


Dziś na tapecie, kolorowanka przyjazna najmłodszym fanom kredek. 
Nie jest to zwykła kolorowanka, bowiem każdy z obrazków to nie tylko kontury czekające na wypełnienie barwą ale też zadanie. Łamigłówki dla maluszków, proste labirynty, łączenie ponumerowanych punktów, kolorowanie zgodnie z proponowanymi kolorami, wyszukiwanie różnic, porównywanie, kontynuowanie wzoru. To wszystko i dużo więcej na poziomie 2+.
Jeżeli Wasze maluszki znają już zwierzątka marki Fisher Price dodatkowo w książęce spotkają swoich przyjaciół. Ale czy znają czy nie z każdej strony uśmiechają się do nas przyjazne zwierzątka które aż proszą o to by chwycić za kredki.  U mnie zwierzaczki przywołują cudowne wspomnienia, pierwszych chwil moich bąbli, bo wtedy Fisher Price był wszechobecny w naszej przestrzeni, karuzelki, maty edukacyjne, grzechotki i ukochana małpka.
 Kolorowanki o wyraźnym rysunku, proste do wypełnienia kolorem choć można znaleźć również elementy w których przyda się precyzja i koncentracja aby utrzymać się w linii. Dzieci są różne jedne lubią duże wzory a np moja Alusia z każdej kolorowanki najbardziej uwielbiała i po dziś dzień tak ma, malutkie detale.
Tu znajdziemy rozmaite obrazki i na pewno każdy maluszek znajdzie coś dla siebie. 
Grube kartki, zadrukowane jednostronnie, dzięki czemu można je wyrwać i obdarować nimi kilka maluszków na raz. Pięknie przyjmują kolor i śmiało można działać również flamastrami. 
Kolorowanki i łamigłówki przygotowano specjalnie z myślą o maluszkach rozpoczynających swoją przygodę z kredkami.  Strony można dodatkowo ozdobić dołączonymi naklejkami nagrodami. Naklejek jest moc a do nich nie trzeba przekonywać żadnego szkraba. Doskonały motywator i zachęta.W serii poza kolorowanką czeka na maluszki moc książeczek całokartonowych z rączką :)

Format: 20x27 cm
Wydawnictwo: Olesiejuk
Seria: Fisher Price

A może spodoba Ci się także

0 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.