KONKURS z e-sklepdladzieca.pl

by - marca 17, 2015Zapraszam na Wielkanocny Konkurs
Do wygrania Fantastyczna Wielkanocna Nagroda

Klatka dla królika

Piękny zestaw składający się z: króliczka, klatki wykonanej z drewna i sklejki oraz kilku małych akcesoriów /szczotka, dozownik na picie oraz to co, króliki lubią najbardziej, czyli marchewka i kapusta/. Klatka jest wygodna dla pluszaka, ponieważ posiada mały trap pomocny w wejściu do klatki, 3 plastikowe okienka przepuszczające światło do wewnątrz. Ozdobą jest okienko w kształcie serduszka. Domek dla królika można łatwo przemieszczać z uwagi na zamontowany w dachu uchwyt ze sznurka. Idelana zabawka dla dzieci, które nie mogą mieć prawdziwych zwierzątek w domu.
Wymiary: ok.18 x 32 x 20 cmRegulamin konkursu
1) Organizatorem konkursu są Kusiątka
2) Fundatorem nagrody jest e-sklepdladziecka.pl dla dziecka. Dziękujemy mu ślicznie za to, kciuki w górę :)

3) Konkurs trwa od 17.03 do 07.04 (23:59)
Zadanie konkursowe: Niespodzianka dla e-sklepdladziecka.pl
Zadanie jest fotograficzno -plastyczne. Liczy się Wasza kreatywność. Może być to praca plastyczna wykonana dowolną techniką, lub technikami mieszanymi. Może być to super niespodzianka zdjęciowa !!!! Zaskoczcie nas, zróbcie coś specjalnego, wyjątkowego i niepowtarzalnego i wygrajcie wspaniałą wielkanocną nagrodę. Napis niespodzianka dla e sklepdladziecka.pl albo e sklepdladziecka.pl bardzo mile widziany.

4) Zdjęcia (lub zdjęcia prac) przesyłacie na adres, magda.kusss@gmail.com
W treści wiadomości podajecie
Imię Nazwisko oraz link do profilu fb

Oraz Oświadczenie
"Oświadczam, że do wysłanych na konkurs zdjęć posiadam pełne prawa autorskie oraz wyrażam zgodę na ich publikację na fun page oraz na blogu Kusiątka a także na fun page i blogu e sklepdladziecka.pl . Przujmuję również do wiadomości, że zwycięska praca może zostać wykorzystana przez e-sklep dla dziecka w celach marketingowych."


5) W celu promocji konkursu będzie nam BARDZO MIŁO jeśli udostępnicie PLAKAT a jeszcze milej jeśli w komentarzu pod plakatem zaprosicie do zabawy znajomych
6) Spośród wszystkich prac konkursowych fundator (e - sklepdladziecka.pl ) wybierze jedną pracę zwycięską a kierować się będzie w głównej mierze kreatywnością i pomysłowością.
7) Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu 7 dni od jego zakończenia
8) Zwycięzca ma 5 dni na zgłoszenie się do mnie w celu podania swoich danych
9) Wysyłka nagrody wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polski
10) Regulamin może ulec zmianie
11) Ta promocja nie jest sponsorowana, prowadzona, administrowana i związana z serwisem Facebook w żaden sposób. Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że dostarcza informacje organizatorowi promocji, a nie serwisowi Facebook. Podane przez Użytkownika informacje będą wykorzystane jedynie w organizacji Konkursu (w tym dostarczenia nagrody).


Czekam na zgłoszenia i życzę powodzenia !!!

A może spodoba Ci się także

2 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.