WADER niezastąpiony partner wakacyjny + KONKURS

by - sierpnia 01, 2016


Nasze wymarzone, wyczekiwane i upragnione wakacje na Mazurach zbliżają się wielkimi krokami. 
Dlatego też, wciąż poszerzam a za razem skracam swoją listę must have. Są dzieci, jest woda, jest piasek - nie mogłoby się obyć bez WADERA. Przynajmniej ja sobie tego naszego wypadu nie wyobrażam bez zabawek do piasku. Od zeszłego roku mocno przerzedziło nam się w piaskownicy, coś pękło, coś się wyłamało, coś zagubiło, no i tym samym musiały nadciągnąć nowe posiłki WADEROWSKIE. 

Pierwszą kwestią było dostarczanie zabawek z domku na plażę, wpadłam na genialny iście pomysł aby dzieciarnia się troszkę pomęczyła i sama dostarczyła sobie sprzęt na miejsce. W tym celu zabawką numer jeden która do tej pory jeszcze nie zagościła na naszym podwórku stała się PRZYCZEPKA . Jak się okazało i jak możecie zobaczyć na zdjęciach przyczepka ma wiele zastosowań. 
Doskonale zgrywa się z pozostałymi pojazdami z serii GIGANT.Wojtkowi od razu zaświtała ta myśl i tym samym przyczepka stała się karocą dla Alusi podczas gdy Wojtko dzielnie ciągnął wywrotkę z przodu. Przyczepka jest bardzo wytrzymała, jak zresztą wszystkie zabawki w serii. Jej udźwig to aż 60 kg, co oznacza, że nawet ja mogłabym zostać w niej przewieziona (nie wiem, nie sprawdzałam tej opcji :P).
Jeżeli chodzi o ciągnięcie przyczepki bez autka, w zestawie znajdziemy rączkę którą zaczepiamy dokładnie tam gdzie pojazdy giganty i dzięki temu mamy gotowy pojazd do ciągnięcia ręcznego. Nadaje się do przewożenia, zabawek, książek, piasku, dzieci a nawet kotów :P
Czego jeszcze nie wiem, życie pokaże...

 

Poza tym zależało mi na nowym całkiem bazowym ekwipunku do piasku i wody dla mojej dwójki.
Chciałam wiaderko, łopatki, grabki, sitka i babki.
I tak w oko mi wpadły dwa zestawy:
KOPARKA z gadżetami oraz DUŻY LETNI ZESTAW .
Wiaderko w dużym zestawie jest wielkie i mieści w sobie naprawdę dużo: wiatraczek, konewka, dwie duże foremki, łódeczka (hit u nas, bo realnie unosi się na wodzie), sitko jako przykrywka oraz duże i solidne grabki i łopatka które wchodzą do otworków w sitku. Drugi zestaw to głównie kaparka oraz trzy małe elementy podstawowe foremka, mała łopatka i grabki. Takie dwa zestawy w zupełności wystarczają moim szkrabiszonkom i obywa się bez kłótni oraz starć. Koparka i łódka to sprzęty najbardziej pożądane więc sprawiedliwie maluchy rozdzielają się po jednym. Jak zwykle piękna kolorystyka, niezawodna jakość, pomysłowość i praktyczność. Po zabawek wszystko wystarczy przepłukać i można wnosić do domu.Wader to zdecydowanie marka numer jeden na naszym podwórku. Dzieciodporna, pobudzająca do twórczej i ciekawej zabawy. Dające wie możliwości i rosnąca wraz z nimi. 
Czy piasek czy woda, czy deszcz a nawet śnieg, Wader jeszcze nigdy nas nie zawiódł :)
KONKURS, KONKURS, KONKURS 

Konkurs skierowany jest do fanów Kusiątka i WADER

Zadanie konkursowe

Wystarczy polubić profil facebookowy naszego sponsora WADER  i nasz Kusiątka oraz pod PLAKATEM konkursowym na fun page Kusiątek:
Wkleić zdjęcie (może być kolaż)obrazujące Waszą wakacyjną frajdę, zabawę, i ogrom radości jaki sprawiają Wam wakacje :)

W celu promocji konkursu będzie nam BARDZO MIŁO jeśli udostępnicie PLAKAT a jeszcze milej jeśli w komentarzu pod plakatem zaprosicie do zabawy znajomych (nie jest to obowiązkowe).

1. Organizatorem konkursu jest blog  Kusiątka
2. Partnerem konkursu jest WADER
3. Czas trwania konkursu – 29.07-20.08.2016 r. do godz. 23.59.
4.  Nagrodą w konkursie są zestawy o piasku:
- 2x zestaw duży 10 elementowy (dla dwóch osób)
- 2 x zestaw średni 7 elementowy (dla dwóch osób)
5. Jedna osoba może wysłać jedno zgłoszenie  (zdjęcie lub kolaż) a biorący udział muszą być pełnoletni.
6. Wyboru zwycięzców dokona trzyosobowe Jury. Spośród wszystkich komentarzy zostaną nagrodzone trzy najbardziej pomysłowe, kreatywne, wakacyjne i radosne zdjęcia.
7. Zwycięzcy zostaną wybrani do 7 dni od zakończenia konkursu i ogłoszeni na fun page Kusiątek.
 8. Zwycięzca ma 5 dni na zgłoszenie się do mnie w celu podania swoich danych teleadresowych.
9. Wysyłka nagród do 14 dni od otrzymania danych teleadresowych wszystkich trzech laureatów.
10. Wysyłka jedynie na terenie Rzeczpospolitej Polski. 
11. Autorka blogu Kusiątka zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
12.  Ta promocja nie jest sponsorowana, prowadzona, administrowana i związana z serwisem Facebook w żaden sposób. Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że dostarcza informacje organizatorowi promocji, a nie serwisowi Facebook. Podane przez Użytkownika informacje będą wykorzystane jedynie w organizacji Konkursu (w tym dostarczenia nagrody).

Udanej zabawy !
STARTUJEMY !

A może spodoba Ci się także

2 komentarze

  1. Ekstra konkurs z bajecznymi nagrodami

    OdpowiedzUsuń
  2. Super konkurs wakacyjny tylko czy zdążyliśmy bo są dwa terminy ��

    OdpowiedzUsuń


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.