Osikowa Wielkanoc

by - marca 20, 2019


Osikowe cuda w wydaniu Wielkanocnym. Ciężko mi było się im oprzeć. Dlatego u nas cały zestaw. Można je zamówić zestawami pojedynczymi lub dla większych grup wtedy są to paczki po 10 jednakowych prac oraz wszelkie materiały niezbędne do ich stworzenia, wraz z instrukcją krok po kroku. Polecany klej do tych prac to magik. Jest bezpieczny i szybko chwyta. Jednak ja i dzieciaki uwielbiamy klej na gorąco i to nim sobie działamy z osiką.  
Króliczek, baranek, kurczaczek i jedna z pisanek, bo zestawów pisankowych do wyboru jest całkiem sporo. Wszystkie piękne i z pewnością jeszcze po nie sięgniemy. Pracujemy z osikowymi płatkami nie od dziś, praca ta jest bardzo przyjemna i co najistotniejsze przynosi satysfakcję i rewelacyjny efekt końcowy. Takie arcydzieła można postawić na Wielkanocnym stole lub komuś podarować. Cudowna ozdoba i wspaniała zabawa. Kreatywny czas.

Zestaw jest świetnie opisany, popakowany i gotowy do tworzenia. 
Instrukcja punkt, po punkcie opisuje co należy robić i ja. Jest to czytelny opis, poparty zdjęciami, dlatego nie ma problemu nawet gdy działa dziecko.
Znakomity pomysł na pracę w dużej grupie, każdy mały czy duży da sobie samodzielnie radę, potrzebując ewentualnie niewielkiego wsparcia.
Zwierzaki się robi bardzo szybko, mnie zajmuje to około 10 minut dzieciom około 20.Sam proces tworzenia jest ogromnie satysfakcjonujący. Krok po kroku widzimy efekty naszej pracy i to motywuje do ukończenia dzieła. 


Osikowa Wielkanoc w pełnej krasie <3

A może spodoba Ci się także

0 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.