Księgarnia edukacyjna.pl na dzień dziecka

by - maja 20, 2015Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, po raz kolejny każdy rodzić stanie przed ciężkim wyborem. Bo jak tu wybrać spośród tak bogatej oferty, jaką oferuje rynek zabawkarski, sama zawsze mam z tym problem. Chociaż swoim dzieciom nie kupujemy zabawek, to jednak w rodzinie jest dużo dzieciaczków i każde z nich zgodnie z tradycją należy czymś obdarować. Dlatego zawsze poszukuję miejsca, w którym zakupię ciekawe, mądre i atrakcyjne zabawki dla dzieci w różnym wieku tak, aby za jedną przesyłką kupić coś wyjątkowego i przemyślanego dla roczniaka, 3-4 latka, jak i dla ciekawego świata 8- latka.


Jeżeli też macie ten dylemat zapraszam w odwiedziny do księgarni edukacyjna.pl
, w której obok wielu wspaniałych pomocy dydaktycznych, literackich, logopedycznych i edukacyjnych powstał specjalnie z okazji Dnia Dziecka nowy dział zabawkarski. Znajdziecie w nim wiele ciekawych pozycji, a na zachętę pokażę to, co ja mam ochotę wybrać, dla nie małej gromadki dzieciaczków, jakie mamy do obkupienia.
 
 
Dla ciekawskich maluszków, które uwielbia manipulować i odkrywać, badać i sprawdzać :

 
 
Aktywne klocki - niezawodnej formy Fisher Price
Klasyczne układanie zmienia się z tymi klockami w ekscytującą zabawę! Każdy z nich prezentuje inne czynności, ruchy i uśmiechniętą postać - wystarczy nacisnąć, żeby odkryć niespodziankę. Ustaw wszystkie trzy jeden na drugim, a zaczną magicznie się poruszać! To podstawowa zabawa wzbogacająca rozwój dziecka w olśniewający sposób.
oraz
 
 
 
Aquadoddle jest pierwszą matą, która pozwala na tworzenie rysunków za pomocą flamastra z wodą, które po chwili w magiczny sposób znikają. Specjalny flamaster należy wypełnić czystą wodą, nie potrzeba żadnych tuszów, farb ani innych koloryzujących substancji. Twoje dziecko może również tworzyć magiczne rysunki odbijając wilgotne dłonie na macie. Mata Aquadoodle wspomaga rozwój koncentracji, koordynacji ruchowej, precyzji oraz kreatywność, a dodatkowo daje dzieciom mnóstwo wspaniałej zabawy.
 
 
 
Dla fana motoryzacji wszelakiej, który właśnie zaczyna przygodę z przedszkolem, autko, które z pewnością podbije jego serduszko, a zarazem nauczy cyferek i liczenia.
 

 
·  Uśmiechnięta ciężarówka w zestawie z trzema samochodzikami. Każdy samochód znajduje się w oddzielnym kontenerze w naczepie, oznaczonym inną cyfrą i w innym kolorze. Zabawka z dźwiękiem.
 
 
Dla 5-latki lubiącej, zagadki i łamigłówki, dla której nauka to czysta przyjemność i frajda:
 
Za pomocą Mówiącego Pióra dzieci w wieku od 4 do 6 lat mogą się bawić i poznawać podstawy matematyki, rozwijając umiejętność logicznego myślenia oraz zmysł obserwacji. Ponad 200 quizów i 22 zabawy edukacyjne. Dziecko odkryje świat symboli arytmetycznych i zbiorów, nauczy się odejmowania.
 
 
 
Dla 6-letniego artysty, który kocha sztukę, tworzenie i obdarowywanie swoimi dziełami najbliższych:
 
 
 

Praca z gipsem - to zawsze ekscytujące przeżycie dla dziecka, ponieważ czuje się ono jak prawdziwy twórca. Produkty malarskie uzyskane z zestawienia kolorów powodują, że dziecko staje się artystą. Ale to nie wszystko! Do gipsowych rzeźb można dołączyć zestaw magnesów i zwierzątka stają się prawdziwym prezentem dla przyjaciół i bliskich!
 
 
Oraz dla 9-latka spragnionego nowych silnych wrażeń i innowacyjnych rozwiązań:
 
 
Zestaw do eksperymentów "Chemiczne cuda" daje dziecku możliwość samodzielnego przeprowadzenia doświadczeń chemicznych w domu. Nawet niedoświadczony eksperymentator będzie potrafił zrobić "łódź podwodną" z jajka, z ziemniaka, pisać niewidoczne, tajne wiadomości, wyhodować chemicznego "węża" i stworzyć kryształowe wzory w żelatynie! 8 mega ciekawych eksperymentów !!!
 
Te oraz wiele innych równie ciekawych produktów dla dzieci w każdym wieku od niemowlaczka po szkolniaka znajdziecie w ofercie księgarni edukacyjna.pl, w dziale "Zabawki" polecamy :)

A może spodoba Ci się także

0 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.