Najklejkomania dla dorosłych

by - lutego 23, 2017


Naklejkomania dla dorosłych, myślcie co chcecie a mnie się to bardzo podoba. Oczywiście brakuje mi na to wiecznie czasu ale jak już go wygospodaruję, jest bardzo przyjemnie, wciągając i może odrobinę infantylnie ale kto spróbuje ten się dowie, że to też daje dużą satysfakcje. W końcu jak myślicie po co ja tak tworzę z dziećmi (poza tym, że chcę im dać coś do robienia, bo jak nie to same sobie znajdują zajęcie a pomysłów im nie brakuje zwłaszcza tych od których można osiwieć), bo lubię czuć się dzieckiem. Dzieci odmładzają i te naklejanki również  :P
Kolejna porcja naklejanek właśnie ujrzała światło dziennie, są to dwie książeczki Naklejkomania Tajemnicze lasy oraz  Zachwycające ogrody.
Dziś chciałam Wam pokazać wnętrze jednej z nich.


 A co się kryje we wnętrzu tych zeszytów? 
30 ilustracji, do których inspiracją były jedne z najpiękniejszych obszarów leśnych, jakie można podziwiać w różnych miejscach na świecie, oraz tajemnicze gęstwiny znane z popularnych baśni i opowieści. 
Obrazy też natomiast można wypełnić około 100 kolorowych naklejek, dzięki nim lasy ożyją i zaczną tętnić życiem, a scenariusz piszemy my.

Grafiki tak obrazków jak i naklejek są cudowne, nastrojowe i magiczne. Naklejanie to czyta przyjemność i prawdziwe wyciszenie.  Człowiek oddaje się naklejeniu i komponowaniu, podobnie jak kolorowaniu antystresowych kolorowanek i zapomina o wszystkim co wkoło.
Mózg odpoczywa i regeneruje się.
Genialne !!

Przenieś się do urzekających naturalnym pięknem lasów deszczowych, bambusowych gajów, gęstych borów i nieprzebytych kniei. Fajna przygoda :)

Autor: praca zbiorowa
Strony: 60,
Format: 24x24 cm
Rok wydania: 2016
Oprawa: oprawa broszurowa

A może spodoba Ci się także

1 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.