Połącz kropki - Warszawa

by - lutego 27, 2017


Łączenie kropek to fajna zabawa dla kilkulatków, przynajmniej u nas świetnie się sprawdza kiedy chcę powtórzyć z Wojtkiem liczenie do 20, 30, 40. Swego czasu w moje ręce wpadło łączeni kropek dla dorosłych i przyznam, że nie było to proste wyzwanie zwłaszcza, że większość liczb przekraczała 200, cyferki były mikroskopijne a walka na czas. Dziś znowu łamigłówki w tej serii tym razem pozwalające nam przy okazji pozwiedzać. My zapraszamy na podróż po stolicy Polski ale można zaopatrzyć się również w łączenie kropek Krakowskich i Paryskich.
Nasza podróż zaczyna się od mapy Warszawy, a na kolejnych stronicach znajdziemy najbardziej znamienite i warte poznania i znajomości miejsca w Warszawie. 


Zapraszamy na wędrówkę po Warszawie - tej historycznej i tej całkiem współczesnej. Łącz kropki i odnajduj ślady przeszłości oraz detale imponujących nowoczesnych konstrukcji: drapaczy chmur, stacji metra i tętniących życiem ulic.
Baw się, ucz precyzji i poznawaj ciekawostki i fakty o tym wspaniałym mieście.
Piękne grafiki i zdjęcia, ciekawe opisy no i łamigłówka dzięki której własnoręcznie stworzycie Syrenkę, Pałac Kultury, Belweder, Kolumnę Zygmunta i wiele innych miejsc będących można śmiało rzec wizytówką Warszawy.  Nie jest to tym razem zadanie dla przedszkolaków, bo cyferki są liczne i całkiem małe. To doskonała zabawa dla dzieci wprawionych w rozpoznawaniu liczb, ucząca nie tylko precyzji ale i bystrego oka. Dorosły też się nie będzie nudził. Zwłaszcza, że po tym jak kropki zostaną połączone pasuje całość wypełnić kolorem. Relaksujące zajęcie pozwalające oddać się twórczej zabawie i zapomnieć o świecie :)

Koniec, kropka!
Połącz kropki Warszawa
TOROMANOFF AGATA
Wydawnictwo: EGMONT
Rok wydania: 2017
Liczba stron: 64
Oprawa: Twarda

A może spodoba Ci się także

0 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.