Pan Robótka - Wielka księga aktywności

by - października 23, 2016


Po pierwsze bardzo z Wojtusiem lubimy oglądać Pana Robótkę. Ma naprawdę rewelacyjne pomysły i inspiruje bardzo ciekawie, nieszablonowo tworząc rzeczy które robią wrażenie a w wykonaniu są stosunkowo proste i nie wymagające. 

Program, programem ale jaka jest książka, którą możemy odnaleźć wśród księgarnianych nowości. Moim zdaniem jest to bardzo ciekawa, warta zwrócenia na nią uwagi i interesująca pozycja dla rodziców którzy nie mają czasu lub nie potrafią wyszperać ani wymyślić atrakcyjnych na szukanie pomysłów twórczych dla swoich pociech.
Dla osób chcących zajmująco i niebanalnie spędzić z dziećmi czas a sami nigdy nie wiedza od czego zacząć. Pan Robótka wyjaśni wam wszystko krok po kroki w bardzo przejrzysty i prosty sposób a także powie Wam czego będziecie potrzebować by wykonać dane arcydzieło. Książka to zbiór kreatywnych i twórczych pomysłów ale także szereg łamigłówek. Ponadto albo w znaczącej mierze znajdziecie to ponad 600 naklejek i wypychane których możecie użyć do ozdabiania prac wraz z maluchami. 


Czy na mnie książka zrobiła piorunujące wrażenie, nie do końca. Być może dlatego, że spodziewałam się skarbnicy dziesiątków pomysłów Pana Robótki a wielka księga jest nią tylko w ułamku procenta.  Być może też dlatego, że jestem dość wymagającą mamą gdyż sama posiadam sporą bazę takich pomysłów twórczych w swoim macierzyńskim dorobku i ciężko mnie zaskoczyć i tym razem Pan Robótka tego nie zrobił.
Nie mniej jednak książka na pewno się sprawdzi w wielu domach a u nas z pewnością podczas ferii u dziadków,  kiedy wiadomo nie mam ze sobą dziesiątków przyborów. 
Wypychanki i naklejanki zawsze sprawiają pociechom ogrom frajdy.
Bardzo kolorowa, wypełniona łamigłówkami, zadaniami na spostrzegawczość oraz innymi atrakcyjnymi formami spędzenia czasu z dzieckiem artystycznie i konstruktywnie.

Mister Maker (Pan Robótka). Wielka księga aktywności.
Wydawnictwo Centrum Edukacji Dziecięcej
Seria Mister Maker
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 48
Wymiary: 21.6x26.6x0.5 cm

A może spodoba Ci się także

0 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.