KONKURS - 4 ŻYWIOŁY

by - października 20, 2016

TEMAT KONKURSU
4 ŻYWIOŁYREGULAMIN
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga

2. Partnerami w konkursie są wszystkie marki/sklepy wymienione w ostatnim punkcie nagrody. Konkurs jest kierowany tylko do fanów blogu Kusiątka oraz wszystkich fun page sponsorujących nagrody.
3. Czas trwania konkursu -  20.10.2016 do 18.11.2016 (ZMIANA) - do godziny 23:59
4. Zadanie konkursowe:


Temat brzmi:
4 ŻYWIOŁY
Interpretacja tematu jest zupełnie dowolna. Możecie wybrać jeden żywioł, możecie też wszystkie 4. 
Do dyspozycji w razie niewiedzy macie:
POWIETRZE (dmuchanie, latanie, szybowanie, puszczanie latawców itd. itp.)

 ZIEMIE (błotne zabawy, sadzenie i przesadzanie, kopanie, budowle z piasku itd itp)

WODĘ (morze, rzekę, górski potok, wodospad, deszcz, wąż ogrodowy, wodę w butelce, basenie czy lód i lodowe szaleństwo oraz wszelkie inne formy tego żywiołu)
 OGIEŃ ( ogniska, robienie świeczek, lampiony  itd. itp.)

Może to być zdjęcie pięknie, magicznie, zabawnie ukazujące żywioł (żywioły).
Zabawa z żywiołem najlepiej żywiołowa, frajda jaką żywioły dają.
Może to być zdjęcie pracy plastycznej, pracy twórczej, kreatywnego podejścia do tematu.
Może to być wasza własna myśl, której tu nie zawarłam, wszystkie chwyty dozwolone (w ramach dobrego smaku i zasad moralnych rzecz jasna :P)

 Nie jest to konkurs tylko dla dzieci, nie muszą one występować na zdjęciach, mogą to tylko dorośli. 
Mogą być KOLAŻE jednak max. liczba zdjęć w kolażu to 4. 

5. Punktem obowiązkowym konkursu jest POLUBIENIE profilów wszystkich sponsorów jacy są zawarci w tym poście oraz w albumie z nagrodami na fun page Kusiątek. 
6. Kolejnym WAŻNYM (ale nie obowiązkowym) punktem jest udostępnienie plakatu oraz zaproszenie w komentarzu pod plakatem do zabawy znajomych. Nie jest to punkt obowiązkowy ale będzie nam bardzo miło gdyż dzięki temu dowie się o konkursie więcej osób i zabawa będzie ciekawsza. A przecież o dobrą zabawę tu chodzi. 

 7. Zdjęcia wysyłacie na adres:
magda.kusss@gmail.com

W temacie maila wpisujecie ŻYWIOŁY
 W treści muszą się znaleźć następujące informacje:
 • Imię i Nazwisko osoby zgłaszającej
 •  Imię osoby/osób na zdjęciu oraz wiek dzieci jeśli na zdjęciu takowe się znajdą 
 • Oświadczenie:
"Oświadczam, że do wysłanych na konkurs zdjęć posiadam pełne prawa autorskie oraz wyrażam zgodę na nieodpłatną ich publikację na fun pagu oraz na stronie Kusiątek "

ZGŁOSZENIA BEZ OŚWIADCZENIA NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ!!!!


8. Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie (jedno zgłoszenie na rodzinę), a w nim jedno zdjęcie lub kolaż (max 4 zdjęcia)
9.  Sponsorzy nagród również mogą brać udział w zabawie wysyłając zgłoszenie. Warunkiem uczestnictwa jest jedynie popisanie w mailu informacji jaką nagrodę dana osoba ufundowała, by nie okazało się, że ktoś wygra własną nagrodę ;)
10.  Nadsyłane zdjęcia mogły już brać udział w innych konkursach dla nas nie ma to znaczenia grunt żeby były Wasze. Choć nie ukrywam, że zdjęcia unikatowe i tworzone specjalnie na konkurs mają już na wstępie duży plus z mojej strony. Wiadomo, że wkład pracy ma znaczenie.
11. Osoby spokrewnione z organizatorem oraz sponsorem nie mogą brać udziału w konkursie.
12. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
13. Ogłoszenie wyników do 7 dni od zakończenia konkursu. Wybór laureatów leży po stronie organizatora konkursu oraz sponsorów.
14. Zwycięzcy konkursu mają obowiązek wysłać adres do korespondencji NA MAILA (magda.kusss@gmail.com) w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników zabawy. W innym przypadku nagroda zostanie przyznana innemu uczestnikowi konkursu. Dane adresowe zwycięzcy będą przekazane wyłącznie sponsorowi w celu wysyłki nagrody. Nikomu nie będą udostępniane, przekazywane ani odsprzedawane.
15. Nagrody wysyłane są wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Na wysyłkę partnerzy konkursu mają 14 dni od momentu otrzymania adresu laureata.
16. Nagroda jest zwolniona z podatku zryczałtowanego w myśl ustawy o PIT art. 21 ust. 1 pkt 6, 6a i 68 Organizator składa przyrzeczenie publiczne w rozumieniu art. 919 i 921 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 121, z późn. zm.)
17. Udział w konkursie jest dobrowolny.Biorąc w nim udział, akceptujesz ten regulamin.
18. Wyłonienie zwycięzcy nie ma znamion loterii, losowania ani gier hazardowych w myśl przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. Nr 201, poz. 1540).
19. Organizator zastrzega sobie prawa do nie akceptowania zdjęć naruszających czyjąś godność, wulgarnych lub ukazujących zbyt wiele (tj nagie dzieci). Oraz do zmian w regulaminie jeśli zajdzie taka potrzeba !!!

20. „Ta promocja nie jest sponsorowana, prowadzona, administrowana i związana z Facebookiem w żaden sposób. Jako uczestnik rozumiesz że dostarczasz informacje organizatorowi promocji a nie Facebookowi. Informacje podane w konkursie, będą wykorzystane w celach wyłonienia zwycięzców."
 

Teraz część najprzyjemniejsza, choć Ci którzy śledzą nasz fun page dobrze wiedzą co będzie można wygrać.

21. Wspaniałe nagrody i zacni sponsorzy:

1.


 Główną nagrodą w konkursie jest krzesło obrotowe model BRED (dokładny opis tego modelu oraz innych można znaleźć na stronie producenta https://artofis.pl) . Jeżeli nie macie w domu dobrego krzesła dla swojej pociechy ten wybór będzie idealny, także warto powalczyć :)
Krzesło w wybranej przez laureata tapicerce. Producentem tych niezwykłych krzesełek jest Artofis
Jesteśmy w posiadaniu jednego z krzeseł tej marki już ponad rok i nadal jesteśmy zachwyceni. Krzesła są bardzo wygodne i skonstruowane z najwyższą precyzją. Doskonale podtrzymują sylwetkę podczas nawet długiego przebywania w niekorzystnej dla kręgosłupa siedzącej pozycji. 

Pełna recenzja krzeseł Artofis - TUTAJ


2.


Drabinki Małpiszon to producent wspaniałych sprzętów gimnastycznych dla dużych średnich i małych.
Kiedy nadchodzi jesień i dzieci dużo czasu spędzają w domu, Drabinki Małpiszon to wspaniała alternatywa na rozładowanie energii i aktywne spędzenie dnia, rozwijanie pasji i utrzymanie bądź wyrobienie kondycji.  

Pierwszą nagrodą w konkursie będzie kosz do koszykówki.


Drugą natomiast worek bokserski - genialna myśl na pozbycie się złej energii

3.

Od sklepu Anglobe dwie nagrody a mianowicie dla dwóch laureatów, globus 250mm polityczno-fizyczny, podświetlany. Idealny dla młodych globtroterów i wielbicieli podróży wszelakich.
Kto ciekawy naszej recenzji globusa zapraszam TUTAJ
Kto ma ochotę przejrzeć bogatą ofertę sklepu niech zajrzy na stronę: http://anglobe.pl/

Znajdziecie tam bowiem nie tylko globusy ale również geograficzne podkładki na biurko oraz puzzle. 

4.

Leomark.pl to sklep z ciekawymi i mądrymi zabawkami. Mają bardzo ciekawy asortyment oraz konkurencyjne ceny. W naszym konkursie nagrodzą aż 4 osoby. 
Zapraszam w odwiedziny na stronie http://leomark.pl.

Pierwszą nagrodą i za razem jedną z głównych będzie Stragan. Piękny prezent mikołajkowy ale również doskonały na każda inną okazję.   


Drugą nagrodą jest magnetyczna przenośna tablica.
Zestaw z licznymi akcesoriami – 57 elementów. 

Tablica jest magnetyczna i można po niej pisać dołączonym pisakiem 

 Kolejna niespodzianka to wesoła kaczucha która umili kąpiel każdemu maluszkowi. W zestawie specjalny kubeczek, którym dziecko może nabierać wodę. Woda z cylindra wypływa przez dzióbek i wprawia w ruch kolorowy młynek. Specjalna przyssawka zamontowana z tyłu umożliwia umocowanie zabawki na płytkach łazienkowych lub ceramice.

Ostatnia niespodzianka od LEOMARK to zestaw 10 gier z wykorzystaniem magnetycznej planszy.
W zestawie: Szachy, Warcaby, Młynek, Tryktrak, Trylma, Chińczyk, Gąski, Pociąg, Wyścigi formuły, Węże i drabiny.
Dzięki zastosowaniu magnetycznej planszy pionki nie ślizgają się i nie spadają. Takie rozwiązanie sprawia, że jest to znakomite rozwiązanie dla dzieci np: podczas podróży.5.


 Kto zna Kusiątka temu z pewnością nie jest obcy sklep EDUKATOREK
Jest to sklep który jest prawdziwym rajem dla tych rodziców którzy cenią sobie jakość i bezpieczeństwo zabawek a także ich estetykę, walory edukacyjne i wpływ na wyobraźnię dzieci. Prawdziwa kopalnia skarbów. Zapraszam do sklepu edukatorek.pl

 A nagrodą w konkursie są doskonałe dla każdej małej damy bajecznie śliczne puzzle podłogowe z syrenkami - Melissa and Doug.
6.


Wspaniały komplet dla chłopca lub dla dziewczynki w dowolnym rozmiarze od miejsca które uwielbiam odwiedzać i w którym nie mogę się nasycić Lukrowane Migdały  
Zapraszam w ten jesienny czas na ich fun page, można się zachwycić

7.


Dla dwóch zwycięzców, piasek kinetyczny 2kg oraz 16 foremek, w zestawie również dmuchana kuweta do zabawy piaskiem a wszystko to zapakowane w poręczną skrzyneczkę. Jak wygląda taki zestaw możecie zobaczyć w naszej recenzji (TUTAJ).
Zapraszam też na stronę:
http://www.smarkacz.pl/ - moc fantastycznych pomysłów na ciekawy i niebanalny prezent dla dzieciaków i nie tylko.
8.Do wygrania będą 3 mapy zdrapki !
Cudowny prezent na niebanalną edukację geograficzną i naukę poprzez zabawę.
Kciuki w górę dla naszego sponsora, polecamy też zaglądanie na fun page gdyż w niedalekich planach mapy zdrapki anatomiczne.

Nasza recenzja map zdrapek TUTAJ


9.Od Pantin.pl wspaniałe domino, kompatybilne z najpopularniejszymi na świecie klockami. Motywy na klockach to piękne obrazki Katrin Merle. Wyprodukowane w Niemczech, można prać w 40 stopniach a do stworzenia malunków użyto farb spożywczych.
Piękne, bezpieczne i gotowe do rodzinnych rozgrywek. A kto nie zna Pantin ten powinien szybko nadrabiać zaległości. Jeżeli lubicie uczyć się poprzez zabawę odkrywać otaczający Was świat razem z dziećmi to nie ma lepszego i ciekawszego miejsca niż to.10.


Fotoksiążka A4 pion, 40 stron, twarda oprawa materiałowa lub z ekoskóry w kolorach do wyboru to kolejna nagroda.
W ofercie jest bogata paleta kolorów zarówno ekoskór jak i opraw tekstylnych.
Fundatorem nagrody jest serwis www.nakolorowo.pl.
Kod który zostanie przygotowany dla laureata będzie również obejmował darmową wysyłkę przy odbiorze na Poczcie.
11.


REBEL.pl to producent oraz wydawca fantastycznych gier, któremu zawdzięczamy naszą planszówkową fascynację  !
Kto nie ma pomysłu na długie jesienno zimowe wieczory powinien czym prędzej ruszyć pod ten adres http://www.rebel.pl/ no i rzecz jasna wziąć udział w naszym konkursie bo oto przed wami aż trzy nagrody.


 
Pierwsza cudowna niespodzianka to gra Wiewióry - 5 wariantów rozgrywki, prosta mechanika, wysoka jakość wykonania i fajna tematyka !!!


 Druga nagroda to genialna gra dla nowoczesnych dzieciaków Szalona Misja a naszą recenzję odnajdziecie  TUTAJ.


Trzecia niespodzianka to zestaw dwóch gier Nadzwyczajni - Biuro projektowe w wersji Budynki oraz Wynalazki.
Przed Tobą wymagające zadanie. Jeden z Nadzwyczajnych bohaterów potrzebuje Twojej pomocy przy zaprojektowaniu dla niego specjalnego budynku lub wynalazku. Wylosuj który z nich, dobierz kartę zadania i wspomagaj swój proces tworzenia dodatkowymi pytaniami, które pomogą Ci określić jakie rozwiązania będą dla niego najlepsze.
12.


 Tej marki chyba nikomu nie trzeba przedstawiać !
Uwielbiana zarówno przez dzieci jak i dorosłych, co roku zaskakuje nas nowymi wspaniałymi grami.


5 zestawów gier podróżnych ŁAMIGAMI ORAZ OMNIBUS13.


Trefl Joker Line to istna skarbnica gier karcianych. Gier dla każdego i na każda kieszeń.
Ich wielkim plusem jest również to, że są małych rozmiarów i wszędzie możecie je zabrać ze sobą. 
W naszym konkursie aż 4 osoby wygrają grę Car Cards nasze recenzja TUTAJ

13.

Oliwka to sklep pełen cudownych pomocy rozwojowych dla dzieci w rozmaitym wieku, tych zdrowych i tych potrzebujących większego wsparcia i nakładów pracy.
Oliwka dla dwóch laureatów przekazuje zestaw Szyfrowanek - super zestaw dla dzieci uczących się czytać metodą sylabową. Czytanie poprzez zabawę detektywistyczną to naprawdę cudna myśl.

Nasza recenzja Szyfrowanek TUTAJ
14.


Kto nas zna, zna też Centrum Metody Krakowskiej.
Kto nie zna koniecznie musi poznać. Moc wspaniałych pomocy dydaktycznych tak rozwojowych jak i do nauki czytania. Zajrzyjcie koniecznie

 CENTRUM METODY KRAKOWSKIEJ

 Pierwsza nagroda to zestaw książeczek Czerwony Kapturek + Smok Wawelski, który trafi aż do 5 osób !
Doskonały dla dzieci które już opanowały sztukę czytania w stopniu podstawowym i chcą pracować nad płynnością a przy okazji samodzielnie przeczytać powszechnie znane Bajki i Legendy.

Nasze recenzje:
CZERWONY KAPTUREK (KLIK)
SMOK WAWELSKI (KLIK)


Kolejna nagroda to książka Sylabami po Krakowie.
Zaręczam, że książka służyć będzie Wam długi czas i towarzyszyć zarówno maluszkom jak i starszakom

Nasz recenzja SYLABAMI PO KRAKOWIE (KLIK)


Nasza recenzja serii Czytam Mamie i Tacie TUTAJ
Następna niespodzianka to książeczka czytam mamie i tacie - NA WSI


czytam mamie i tacie POJAZDY


czytam mamie i tacie W LESIE I NA ŁĄCE15.


Wydawnictwo katolickie PROMIC przygotowało dwa zestawy książek dla dorosłych laureatów.
Wszystkie przeczytałam i polecam z ręką na sercu.
Trzy z pośród nich niedługo ukażą się na blogu, dlatego śledźcie nas i przekonajcie się, że warto.

Zestaw numer I

Zestaw numer II


16.

AWM, znajdziecie tam mnóstwo fantastycznych publikacji, zeszytów aktywizacyjnych oraz moc, moc naklejek które uwielbiają wszystkie dzieciaki !!! Wielka mnogość tematyki dla każdego. 

AWM w naszym konkursie uraduje 2 laureatów, oto pierwsza z nagród, książeczka "Wokół mnie". Świat wokół nas jest pełen kolorów, kształtów, cyferek, dźwięków, smaków i barwnych zabawek! Przekonaj się!
Aż 35 okienek które z pewnością ucieszą każdego małego odkrywcę. Nasza recenzja TUTAJ


 Druga nagroda od AWM to zestaw dwóch książeczek dla małych podróżników i globtroterów. Podróże z naklejkami to świetny sposób na naukę przez zabawę !17.


Znacie tą książkę ? Jeśli nie zapraszamy na recenzje u Kusiątek, TUTAJ
 Piękna i wartościowa lektura dla każdego małego i dużego Polaka :)
Książka taka trafi do 3 laureatów, a sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Zielona Sowa , zapraszam na stronę wydawnictwa http://www.zielonasowa.pl/ choć zakładam, że nie ma wśród Was osób które nie uwielbiają tego wydawcy.
18.


Oto kolejna wyjątkowa nagroda w naszym wspaniałym konkursie. Do 3 laureatów poleci audiobook z uwielbianym przez całą naszą rodzinkę Piratem Rabarbarem który nie ma sobie równych !!!
Kciuki w górę dla jednego z naszych ukochanych wydawnictw Wydawnictwo BIS

zachęcam do odwiedzenia strony wydawnictwa bo kryje się tam moc zabawnych i bardzo wartościowych lektur  wydawnictwobis.com.pl19.

Dwie Albertowe książeczki - u nas wielkie Hiciory. Jestem pewna, że przypadną do gustu każdemu przedszkolakowi, bo Alberta Albertsona nie sposób nie pokochać ! Podobnie jak Wydawnictwa Zakamarki.
Jeżeli szukacie nieszablonowych pozycji wydawniczych poruszających subtelnie tematy tabu, musicie koniecznie odwiedzić ZAKAMARKI. 
Nagrodą w naszym konkursie są tytuły których recenzje odnajdziecie na naszym blogu:
CO SIĘ STAŁO Z ALBERTEM - TUTAJ
ALBERT i MIKA - TUTAJ20.


Wydawnictwo CzyTam znane nam jest z ukochanej książki Wojtusia Potrzebuję Mojego Potwora. Tym czasem na rynku pojawiła się cudaśna książeczka dla czytelników 2+. Książka świetna dla najmłodszych czytelników gdyż  jestem przekonana, że ją pokochają wszystkie szkraby, tak jak moja Ala. Recenzja niebawem na blogu.
21.


Gadżet od Księgarnia TaniaKsiazka.pl - dla wszystkich fanów czytania i ciepłych napojów. Dwa kubeczki w sam raz na gorące kakao i długie jesienne wieczory z dobrą lekturą.
Grafika na kubeczku będzie losowa a dodatkiem będzie zakładka do książki a po książki zapraszam na stronę księgarni, zawsze czekają tam na Was mega promocje !!!
22.

Teraz prawdziwa niespodzianka gdyż co się w niej kryje odkryje dopiero laureat. 

Firma WOMAR powstała w 1989 roku w Częstochowie. Od samego początku specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości artykułów dla dzieci i niemowląt. Produkty  WOMAR łączą w sobie funkcjonalność i atrakcyjny wygląd. Womar posiada w ofercie szeroki wybór nosidełek, śpiworów do wózków, kocyków, śpiworów do spania, zestawów pościeli do łóżeczek i wózków, okryć kąpielowych, akcesoriów do wózka i wiele, wiele innych produktów. Różnorodność zastosowanych tkanin i wzorów, zgodnych z aktualnie panującymi trendami, daje możliwość dopasowania produktów do własnych potrzeb.


23.


Kto ich nie zna musi poznać. Prawdziwa skarbnica pomysłów plastycznych, kreatywnych i twórczych.
A nagroda równie twórcza jak sam blog www.kreatywniewdomu.pl
100 zabaw plastycznych oraz zestaw kreatywny.24.


Twórczy zestaw do wspólnych zabaw i tworzenia wyjątkowych albumów upamiętniających Wasze wspólne działania to kolejna niespodzianka konkursowa.
Książka zabawy plastyczne + zestaw kart i naklejek
A w odwiedziny zapraszamy do magicznego i bardzo twórczego miejsca które uwielbiam odwiedzać humahuppa.Huma25.Niespodzianka dla małej fanki Krainy Lodu, czapeczka dla 2-3 letniej księżniczki oraz karteczki memo do zaznaczania istotnych spraw.
Podróże dwóch włóczykijów to strona małżeństwa, które lubi włóczyć się po świecie, a w blogu opisuje miejsca warte zobaczenia, imprezy, w których warto wziąć udział, a także recenzuje rzeczy, książki, sprzęt i kosmetyki przydatne w podróży (TUTAJ)


26.


Aksamitna oliwka pielęgnacyjna firmy MomMe Cosmetics czyli nagroda dla maluszka.
Zapraszam w odwiedziny energicznamama.blogspot.com
Blog Energiczna Mama prowadzi Paulina, żona, mama 4-letniego Mikołaja i trzymiesięcznej Lilianki. Jej blog to połączenie parentingu z lifestylem. Paulina to mama, która chce sprawdzić się na wielu płaszczyznach swego życia.27.


Ostatnią nagrodą jest worek na obuwie w wybranym przez laureata wzorze bajowym.
Testomaniaczka zajmuje się testowaniem nowych produktów i wyrażanie o nich opinii. Otrzymanymi darmowymi produktami dzieli się z przyjaciółmi, znajomymi, rodziną, sąsiadami i poznaje w ten sposób ich opinie na temat danego produktu, którą potem przekazuje dalej. 
Aby zdjęcie wygrało musi mnie poruszyć: rozśmieszyć, zachwycić, zaskoczyć, wzruszyć, sprawić, że się rozpłynę w ochach i achach :)
Miło nam będzie jeśli polubisz i udostępnisz plakat konkursowy lub zaprosisz do zabawy znajomych :)
Zapraszam do zabawy i czekam na zgłoszenia :)
POWODZENIA !!!

A może spodoba Ci się także

11 komentarze

 1. Hoho... ależ cudne nagrody... trzeba pomyśleć nad zgłoszeniem ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow jaki mega konkurs a nagrody są obłędne :-) już jeden żywioł mamy , jeszcze trzy i pracę wysyłamy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Pomysłowy konkurs i nagrody przewspaniałe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny konkurs i ciekawe nagrody.
  Już ,,lecę" coś ,,zatopić", ,,zasypać", ,,podpalić" :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny konkurs :) Wspaniałe nagrody :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super temat :)
  Weźmiemy udział i zapraszamy też na konkurs jesienny do nas :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu! Już mamy dla Was przygotowane 3 x #MapaZdrapka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wow jakie fantastyczne nagrody... :-)

  OdpowiedzUsuń


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.