Na tropie odjazdowych zabawek

by - czerwca 05, 2017Zestawy jakie dziś zobaczycie to w wersji dla dziewczynek PLAYMOBIL GAME BOX SŁONECZNY TARAS 6159 a dla chłopców PLAYMOBIL TWIERDZA RYCERSKA HERBU SMOK 6627. Oba zestawy czekają na swoją wielką chwilę, na razie nie zdradzę co to będzie za czas ale jednego jestem pewna dzieciaki oszaleją z radości. Dlaczego wybrałam Playmobile bo niezmiennie i codziennie te klocki są w ruchu. Nawet jeżeli nie całe zestawy to choćby same ludziki czy to wróżki, mamusie, rycerze czy piraci zawsze są w akcji. Nawet kiedy jedziemy na wakacje czy na weekend do dziadków na polecenie pakujcie plecaki do małej kieszonki zawsze trafia Playmobil. W wannie również wiodą prym, a znaleźć je można u nas w każdym kącie i szparce :P
7,5 cm figurki wykonane z wielką dbałością o detale trafiają do gustu dzieciaków w rozmaitym wieku, zestawy są niezwykłe i każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Zresztą wystarczy zobaczyć katalog i szczerze powiem, że sama bym chętnie pobawiła się większością tych zabawek. Playmobil to nie zwykłe zabawki które idą w kąt po 5 minutach. To zabawki które kształtują postawy społeczne, pozwalają rozwijać empatie ale także dostrzegać problemy i troski dzieciaków (nawet nie wiecie jak dużo można się dowiedzieć o dziecku obserwując i słuchające go podczas zabawy tymi klockami). Twórcze zabawy stawiające na wyobraźnie, niekończące się dialogi a często monologi. Czystą przyjemnością jest już obserwowanie zabawy maluchów.
W zestawach Playmobil znajdziemy figurki oraz szeroką gamę akcesoriów, a także wiele rodzajów zwierzątek, które są ważną częścią linii Playmobil zresztą wystarczy, że prześledzicie zdjęcia i zobaczycie, że nie sposób się nie zachwycić czy się ma 5 czy 45 lat :P W swojej ofercie Playmobil ma zestawy o różnej tematyce skierowane do chłopców i dziewczynek, wie z nich jest unisex, a zresztą przynajmniej moje dzieciak,i niespecjalnie się przejmują segregacjami płciowymi. Kto powiedział, że rycerz nie może wpaść na kawę do wróżki, a mała dziewczynka nie może zwiedzać rycerskiej twierdzy.


Playmobil Game Box Słoneczny taras 6159 to magiczne pudełeczko z kluczykiem do którego dostęp ma tylko właściciel. Już sama forma jest według mnie genialnym pomysłem, dlatego ten właśnie zestaw wybrałam. Które dziecko nie lubi mieć swoich sekretów zamykanych na kluczyk Kluczyk jest sprytnie schowany pod pudełeczkiem, ale można go także mieć zawsze przy sobie. 
W środku znajdziecie za to wszystko, to co do spędzenia idealnych, słonecznych wakacji konieczne. Leżak, lody, napój orzeźwiający, basenik który realnie można napełnić wodą, zabawki do basenu. Nawet zdejmowane klapeczki i zegarek na rękę, nie zapomniano rzecz jasna o dwóch uroczych kociakach. 
Długie godziny rewelacyjnej i zajmującej zabawy murowane. W naszym wakacyjnym zestawie czas spędzać będzie mama i dwoje maluchów, jest i wózeczek dla młodszej pociechy. 
Zestaw z pewnością ucieszy każdą małą mamusię, która marzy o wcieleniu się w rolę dorosłego.
Jeżeli chodzi o złożenie całości po raz pierwszy zajmuje to max 5 minut, a potem już tylko czysta frajda. 

W wersji Box są też dwa zestawy dla chłopców, jeden to Warsztat Motocyklowy oraz Skarbiec rycerski. Według mnie oba równie kuszące. 

UWAGA!! Do naszego zestawu dodano jako gratis, dwie kobiety z pieskami ale one nie wchodzą w skład boxu. 


PLAYMOBIL TWIERDZA RYCERSKA HERBU SMOK 6627 to coś dla prawdziwych bohaterów. Moc dzielnych wojowników tylko czeka na starcie o twierdzę. Seria Rycerze – pozwala tworzyć dzieciakom własną opowieść, tu młody człowiek decyduje o zwycięstwie czy klęsce nie ma rzeczy niemożliwych. My czekamy na nowość Playmobil która ma się pokazać na rynku w sierpniu, będzie idealnym uzupełnieniem tego zestawu oto ona (KLIK). Kolekcja rycerska przeniesie Was w uwielbiany przez dzieci bohaterski świat rodem ze średniowiecznych legend.

Zestaw zawiera moc akcesoriów i tu pozwolę zapożyczyć spis ze strony sklepu gdyż, mnie nawet trudno ogarnąć tę mnogość. 

  • 4 figurki Playmobil: rycerze herbu Smoka, rycerze herbu Orła
  • rycerska twierdza na skalnym zboczu
  • otwierany schowek na broń
  • strzelająca wyrzutnia
  • strzelająca kusza
  • łuk
  • pochodnie
  • uzbrojenie
  • figurka konia

Wszystko to, to gwarancja frajdy. I nic tu nie ubarwiam.
UWAGA !!! Do naszego zestawu dodano jako gratis, dwóch dodatkowych rycerzy (ze zdjęcie poniżej) ale one nie wchodzą w skład zestawu który jest opisywany.

A może spodoba Ci się także

1 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.