Fotoksiążka z okazji dnia Babci i Dziadka

by - stycznia 03, 2018


Święta już za nami, moc wspólnie spędzonych chwil uchwycona, kolejne kadry złapały najważniejsze momenty naszego życia. A ja nie leniuchując szybko je wszystkie (jak co roku zresztą) zmieniłam w wyjątkowy prezent dla moich rodziców. Dzień babci i dziadka już tuż, tuż - a nasze fotoksiążki w tym wyjątkowym dniu to już niemalże coroczna tradycja. Dziadkowie tak bardzo czekają na ten podarunek, że ani myślę ten pomysł zamieniać na inny. Dzięki takiemu prezentowi nie tylko ponownie mogą przeżyć wspólne chwile z wnukami ale mogą też poniekąd uczestniczyć w naszej codzienności, w tych wszystkich ważnych i jakże istotnych a dla maluchów chwilach, momentach z ich życia w których z racji odległości i prac dziadkowie nie mają możliwości z nami dzielić. Prezent zawsze jest niebanalny i wyjątkowy bo co roku przedstawia coraz starsze dzieci i nie ma dwóch takich samych ujęć. Książki rok za rokiem tworzą piękną biblioteczkę i pozwalają w dowolnej chwili cofnąć się w czasie.


PRINTU to moja ukochana i sprawdzona marka za pośrednictwem której kilka razy w roku tworzę takie magiczne fotoksiążki. Piękne wydanie, doskonała jakość, grube karty i wyraziste wydruki. 
Głębia koloru i nawet ogromne zdjęcia nie tracą nic na jakości.
Dzięki gotowym szablonom w prosty i nie wymagający żadnych specjalnych umiejętności otrzymujemy piękny i przejrzysty album którego przeglądanie to czysta przyjemność.





Stworzenie naszej książki zajęło mi zaledwie 3 godziny (nie licząc oczywiście czasu który zajęło mi wybranie 300 zdjęć). Zakładam, że książkę można stworzyć w nawet krótszym czasie ale ja to ja muszę wszystko po swojemu. Tu odpowiedni napis, tak coś dodam tu zmienię, mam swój zamysł na każdą stronę :)
Jeżeli chodzi o sam wybór SZABLONÓW to jest on ogromny, twórcy SZABLONÓW wiedzą co robią i po prostu się na tym znają. W każdym SZABLONIE mamy podgląd kilku stron i bez problemu wybierzecie to czego oczekujecie. Zdecydowanie polecam gotowe szablony. A kiedy nam coś nie odpowiada, chcemy coś zmienić w danej stronie szablonu nie będziemy mieć z tym najmniejszego problemu. Poprawki możemy nanosić w dowolnym momencie a jednak baza cały czas jest i nie musimy tworzyć wszystkiego od zera. Szablonów jest wybór ogromny, każdy znajdzie to czego szuka, czy to tworząc pamiątkę z życia codziennego, czy prezent dla dziecka czy uwieczniając ważne wydarzenia jak komunia, ślub, chrzest święty.
My zdecydowaliśmy się na najnowszy szablon stworzony specjalnie dla Dziadków komu się podoba przesyłam TUTAJ :)
 Tym razem wybrałam również wielki format 30x30 uwielbiam go za wielkoformatowe zdjęcia o cudownej jakości. Boskie !!





Co mi się podoba w programie projektowym PRINTU. Kiedy np. zapragniemy zmienić miejsce danego zdjęcia, wystarczy przeciągnąć go na miejsce innego a zdjęcia po prostu zamienią się miejscami. Pomyślicie cóż w tym niezwykłego, otóż jest to dość istotna sprawa bo jeżeli za każdym razem musielibyście kasować wszystkie zdjęcia i wkładać je z powrotem w nowym porządku, a w dodatku szukając tych skasowanych nie w kolejności chronologicznej a na końcu po czym znów wracać w całej plejadzie fotografii do tego konkretnego miejsca, to przyznam szczerze, że ta opcja jest NA WAGĘ ZŁOTA. Po drugie aplikacja jak na XXI wiek przystało daje nam możliwość dodawania zdjęć z różnych źródeł nie tylko z dysku komputera (Facebook, Instagram, Picasa). Po trzecie cały czas mamy podgląd na to jakie zdjęcia (i ile razy) już zostały użyte, co więcej możemy wyłączyć ich widoczność dzięki czemu nie będą one nam już się plątać pomiędzy tymi które jeszcze chcemy umieścić. A po czwarte nawet jeżeli wybierzemy konkretny szablon możemy kombinować ile się da, dodawać, zamieniać, kadrować, odbijać w pionie czy poziomie, dodawać ramki, maski, filtry i bawić się wybornie.




 Uwielbiam PRINTU za to, że w prosty i przyjemny sposób mogę stworzyć prezent najbliższych i dla nas jako rodzinki, jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Wiedzieć radość w oczach, błysk a nawet kręcącą się łezkę - bezcenne.

Naszą książkę i prezent dla Dziadków zarazem zawdzięczamy - PRINTU (klik)


A może spodoba Ci się także

0 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.