Meduza + szablon

by - czerwca 15, 2019


Upały doskwierają, czasem lepiej posiedzieć kilka godzin w domu i się zrelaksować, niż mordować w tym skwarze. Kiedy już lody, basen, wodne zabawy i inne metody zawiodą lub się znudzą, można zawsze coś ciekawego wyczarować. Dziś ku ochłodzie zwierze nie stricte afrykańskie, ale takie które znajdziecie w wodach dookoła tego kontynentu. Meduza. Wesoła, uśmiechnięta i gotowa do wycięcia, szablon do pobrania poniżej. 
Możecie ją zrobić na tysiąc rozmaitych sposobów, trening motoryki i świetna zabawa murowana. 
Szablon pobieracie, drukujecie (ja drukuje na kartkach z bloku technicznego). Możecie wydrukować meduzę na białej kartce i dowolnie zabarwić (mazaki, kredki, farby i rozmaite inne techniki plastyczne), jednak można też wydrukować ją od razu na kolorowej kartce i po prostu dać dziecku do wycięcia i dowolnego ozdobienia. Podobnie z tłem, może być, może go nie być pełna dowolność. 
Udanej zabawy.
You download the template, print it (I print it on sheets from the technical block). You can print the jellyfish on a white sheet and color it whatever U like (markers, pencils, paints and various other art techniques), but you can also print it on a colored sheet and just give it to your child to cut and decorate. Similarly with the background, it may be, it may not be, full freedom.
Have fun.
Od zawsze i niezawodnie kreatywność Kusiątek wspiera

Znalezione obrazy dla zapytania bambino majewski logo

A może spodoba Ci się także

0 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.