Oggi glow - na nocne zmory i super fun

by - maja 17, 2016


MOLUK to szwajcarska firma której specjalnością są zabawki dające nieograniczone możliwości, zabawki sterowane wyobraźnią. Ich sztandarową zabawką jest BILIBO, jednak tęgie głowy pracują tam nad tym aby asortyment się rozrastał i aby dzieciaki mogły uruchamiać coraz większe pokłady twórczości i wewnętrznej potrzeby działania. Dziś zabawka która jest znana na zabawkarskim rynku nie od wczoraj Oogi, ale nasz Oogi nie jest zwykły, to zupełnie nowa wersja - świecąca w ciemności ! 
Chcecie poznać elastyczne ludki, które zawojowały nasz świat - również, a może zwłaszcza nocny, zapraszam !
 


 Zabawka kreatywna Oogi Glow to elastyczne ludki które można kupić w dwóch rozmiarach. Od razu mówię, że jeden ludzik to wielka frajda ale im więcej tym ciekawiej i bardziej twórczo. Wiadomo nie od dziś, że w kupie siła, im więcej stworków tym większe możliwości. 
Oogi bardzo lubią towarzystwo i to bardzo dobrze bo dzieciaki nie mogą się powstrzymać od zabawy kiedy je tylko zobaczą, a że świecą w ciemności to z odnalezieniem Oogi nie ma problemów nawet w środku nocy. Ich światło to znakomity powód ku temu aby takiego przyjaciela sprezentować każdemu dziecku które jak moje, nie przepada za ciemnościami. Z takim stworkiem wszystko nabiera blasku a dziecko z ludkiem w dłoni zasypia jakby bardziej spokojne. Naświetlone ludki, bardzo długo utrzymują właściwości świecenia. Nasze Oogi bardzo lubią podróżować, spotkać je można wszędzie na lodówce, w wannie, oknie, lustrze, szybie samochodowej, na ekranie komputera czy szafce kuchennej. Wyraźnie widać, że szukają przygód i coraz to nowych wyzwań i w tym najlepiej zgrywają się ze swoimi małoletnimi opiekunami. 
W zdobywaniu nowych szczytów pomagają im nie tylko małe dziecięce łapki ale również przyssawki które mają na nogach, rękach i zamiast twarzy. 
Przy okazji zaznaczam, że są bardzo mało wymagającymi stworzeniami, nie wymagają karmienia, wyprowadzania na spacery a pół minutowy prysznic wyczyści je ze wszystkich zanieczyszczeń. Choć przeważnie zabierane są do wanny i tam przeżywając podwodne przygody jednocześnie zażywają kąpieli.
Oogi Junior jest ludkiem 8 centymetrowym, jego starszy brat to ludzik o wysokości 13 centymetrów. Zgrywają się znakomicie i świetnie spędzają wspólnie czas.  Moje dzieciaczki podzieliły się również według wzrostu, mały ludek jest Alusi a duży Wojtusia. Co niezmiernie istotne ludziki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych nawet w wypadku ugryzienia czy połknięcia. Wiadomo z dziećmi nic nie jest pewne i oczywiste. Wysokiej jakości, wytrzymały silikon spożywczy, nie zawiera BPA, Ftalanów, Lateksu. Producent na wszelki wypadek poleca zabawkę od 3 roku życia, ale jestem pewna, że pod obecność rodziców nawet bobas znakomicie z nią spędzi czas. 
 
Mocne przyssawki, odporność na rozciąganie i świecące po naświetleniu ciałko to cechy rozpoznawcze Oogi i gwarancja świetnej zabawy. Oogi są bardzo towarzyskie, uwielbiają się dotykać, obejmować, tworzyć łańcuchy i skomplikowane figury akrobatyczne. Ich ulubione hobby to Oogi Yoga, ekstremalne wspinaczki i skoki na okna, ekrany TV. A nie powiem też, żeby tylko dzieciarnia miała frajdę z obcowania z tymi ludkami, dorośli też lubią odkrywać w sobie dziecko, oczywiście nie przy świadkach :P
ZABAWKI KREATYWNE OOGI GLOW

A może spodoba Ci się także

0 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.