Kuchenne rewolucje z Waderem

by - sierpnia 23, 2016


Tam gdzie pojawia się zestaw WODA+PIASEK+DZIECI tam też wszechobecny jest WADER. Gdybym zrobiła Wam zdjęcie plaży w Wilkasach, zobaczylibyście, że co kocyk to wiaderka, łopatki, foremki i wszędzie jedno i to samo logo. Polskie, sprawdzone, wytrzymałe, przemyślane i przykuwające uwagę najmłodszych :)
To zabawki które się świetnie spisują w praktyce i to jest najważniejsze. Dziś chcę Wam pokazać Kuchenne Rewolucje i zestawy które nie służą z założenia do budowy wielkich zamków, twierdz i innych fortyfikacji, ale przyznam szczerze, że nawet do tego się nam przydały jako narzędzia wykończeniowe ale do ciekawej i równie kreatywnej zabawy w plenerze i w domu. 
Dzieciaki często poza tworzeniem i wznoszeniem budowli w piachu, bawią się w kuchnie, znoszą kwiatki, szyszki, listki i gotują zupki oraz herbatki. Bardzo fajna to i twórcza zabawa pozwalająca wcielić się w różne role, rozwijać się społecznie, językowo no i rzecz jasna puścić wodzę wyobraźni. Wader posiada bardzo ciekawe zestawy które pozwalają maluchom na takie zabawy odtwórcze no i na wiele innych. Bo kto jak kto ale dzieci są mistrzami w wynajdywaniu przedmiotom dodatkowych zastosowań. 
No przynajmniej moje dzieci są :)

Przenośna kuchnia czyli inaczej PŁYTA GAZOWA to idealny asortyment na podróże małe i duże, bo nie zajmuje dużo miejsca zwłaszcza po złożeniu niebieskiego panelu na łyżki. Kurki mają fajny efekt klik, taki jak w prawdziwych kuchenkach, co bardzo podoba się dzieciom. Jeżeli chodzi o kontakt kuchenki z wodą jedyna prioblematyczna kwestia to naklejka która pod wpływam wody i deszczu po prostu się odklei, co dla mnie nie stanowi problemu, ale jest to raczej element ozdobny przeznaczony do kontaktu z suchymi powierzchniami. Druga uwaga to fakt, że nie polecam kopania łyżkami w piasku, zwłaszcza mokrym, zamiast łopatki, bo są cienkie i nadają się do zabawy delikatnej mieszania roślinnych zupek, albo suchego piachu. 
W zestawie mamy garnek oraz patelnię oraz 4 łyżki które można zawiesić na tylnej ściance. Zestaw gotowy do upichcenia najsmaczniejszych i najwyśmienitszych potraw pod słoneczkiem :)
A po obiadku, lub na podwieczorek z lalami i misiami zestaw TACA Z NACZYNIAMI . A w składzie tacka, która jest bardzo uniwersalna i sprawdza się w wielu sytuacjach i okazjach, nie tylko zabawowych :)
Mamy czajniczek, cukiernicę oraz zestaw 4 filiżaneczek i łyżeczek.  Co ciekawe elementy serwisu można używać w zmywarce oraz mikrofalówce. Wysoka jakość tworzywa, co potwierdzamy bo dzbanuszek służył nam dzielnie do przekopywania tunelów :) 
Jest wytrzymały i naprawdę urokliwy.
Urodziny, imprezki, zabawkowe party, obiadek dla lali, zabawa w mamusię czy kucharza wszystko nabiera nowego wymiaru nawet w plenerze czy piaskownicy :)
Sprawdzone i polecamy :)

A może spodoba Ci się także

1 komentarze

  1. Świetne te akcesoria do gotowania i taca też supper :-) te zdjęcia kojarzą mi się z programem Roberta Makłowicza,który gotuje w plenerze ;)

    OdpowiedzUsuń


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.