Magia mojego imienia - personalizowane bajki dla dzieci

by - sierpnia 10, 2018


Każdy z nas jest inny, każdy wyjątkowy, ale nie każdy o tym wie. 
Dzieci powinny wiedzieć, że są dla nas rodziców ważne, że są kochane, że są jedyne i niepowtarzalne. Bez względu na to czy są jedynakami czy też jednym z trójki, czwórki, ósemki rodzeństwa. Warto też uczyć je od początku, że każdy z nas jest inny i nie ma dwóch takich samych osób i własnie ta inność jest cudowna. Przekłada się to na rozmaite cechy wyglądu, jak choćby kolor skóry, czy włosów, niezwykły wygląd każdego z nas, ale także na choroby które sprawiają, że niektórzy wyglądem czy też zachowaniem odbiegają od tego z czym dzieciaki mają styczność na co dzień. 


Dziś o pomyśle, prezencie, książce która sprawi że Twoje dziecko poczuje się niezwykle. Odkryje, że za jego imieniem stoi jego wyjątkowa i nietuzinkowa osobowość i cechy które sprawiają, że jest niezastąpione. Jak się to dzieje? Za sprawą Magii twojego imienia. 


Każda litera twojego, mojego, dziecięcego imienia odsłania magiczną cechę. 
Cecha ta z kolei buduje i tworzy wyjątkową przygodę. J jak jedyny w swoim rodzaju, K jak kreatywny, T jak Tolerancyjny, H jak heroiczny, A jak aktywny. Z tych liter i cech tworzy się imię które buduje niezwykłość i wyjątkowość osoby.
Co więcej każda z tych cech pociąga za sobą przygody i niesamowite wydarzenia. Których bohater odzwierciedlający Wasze dziecko, jest główną postacią. 

Poza imieniem, personalizujemy także płeć i kolor włosów, oraz skóry książkowej postaci. 
Możemy dodać własną dedykacje oraz za dodatkową opłatą okładkę z imieniem dziecka.
Bajki są przeznaczone dla dzieci w wieku od 0 do 8 lat. Ze względu na typ opowieści i ich charakter czy ilość tekstu, zdecydowanie się z tym zgadzam. Moje dzieci (rzecz jasna starsze) są nimi oczarowane i chętnie ich słuchają, wracają, same kartkują. Ala ma 5 lat Wojtek 7,5 roku, więc oboje się wpasowali w docelową grupę.
Taka książka to doskonały prezent czy to z okazji chrztu czy też urodzin albo i bez okazji.


Książka zawiera co najmniej 38 spersonalizowanych stron. Dlatego nawet jeżeli chcemy wpisać imię Ala czy Ola nie ma problemu nie oznacza to, że dziecko dostanie książkę z 10 stronami. Jeżeli z literek wychodzi mniej kartek, to wtedy dokładane są "bez literowe" przygody, które wypełniają pozostałe rozkładówki. Książki posiadają doskonałej jakości papier fotograficzny (błyszczący) grubą oprawę (choć można wybrać miękką, ale to raczej średni wybór, bo książka często będzie wertowana, tego jestem pewna) a tworzone są w formacie A4, poziomym.

Książka szacunkowo przybędzie do Was, od momentu wpłynięcia pieniążków do 15 dni roboczych. U nas była nawet szybciej. Po otrzymaniu e-maila z potwierdzeniem każdy ma 20 godziny na zmiany i poprawki.


Podróż przez bajkowe krainy jest pełna pozytywów, prawdziwych wartości, cech które opisują niezwykłość dziecka. Postacie są równie rozmaite przez co przygoda jest ciekawa i różnorodna. 
My mamy trzy książki i mimo iż część opowieści się powtarza, są też takie które są tylko w tym unikalnym wydaniu. 
Każde dziecko jest wyjątkowe i zawsze powinno być z siebie dumne. Jak Oscar Wilde powiedział: „Bądź sobą, wszyscy inni są już zajęci.”W bajce, każda litera imienia wiąże się z konkretnym atrybutem, który z kolei odsyła nas do małej przygody. Najlepsze jest to, że każde imię generuje inną książkę! Ja odkryłam z przyjemnością że cała moja trójka Wojciech, Alicja oraz Jakub mają w imieniu literkę J, która podkreśla iż są Jedynie w  swoim rodzaju. 
Zapraszamy na naszą stronę internetową, MAGIA MOJEGO IMIENIA, gdzie możesz wpisać imię chłopca lub dziewczynki, wybrać płeć, kolor skóry oraz włosów. Po zakończeniu wszystko można zobaczyć i ewentualnie poprawić, gdyż system oferuje możliwość podglądu całej opowieści, a także dodanie osobistej dedykacji. W kilku krokach tworzymy książkę, dedykację, wybieramy okładkę, wpisujemy dwoje dane, dokonujemy płatności i czekamy :)
A potem już tylko czytamy, czytamy i czytamy i widzimy jak nasze dzieciaki rosną w oczach z zachwytu i samozadowolenia. A może spodoba Ci się także

0 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.