Nadchodzą święta - inspiracje krok po kroku

by - listopada 27, 2016


Jeżeli nas odwiedzacie z pewnością kreatywność i tworzenie z dziećmi nie jest Wam obce, przychodzicie tu inspirować się i szukać pomysłów. Oczywiste jest to, że nie wszystkie one są moje, ba nawet mało który tak naprawdę jest. Oczywiście zmieniamy je, staramy się dodać nasze własne akcenty, modyfikujemy je tak jak nam się podoba, nie mniej jednak poszukujemy pomysłów wszędzie gdzie się da i je gromadzimy aby w chwili natchnienia artystycznego mieć pomysł i go zrealizować. Najczęściej szperamy po internecie bo to źródło bezpłatne, jednak coraz częściej odkrywam iż na rynku można znaleźć naprawdę niesamowite książki które mogą być prawdziwą skarbnicą wiedzy na dany temat. Oczywiście aktualnie na tapecie Boże Narodzenie i wszystko co może nas zainspirować jest na wagę złota. A ponieważ szczęście nas nie opuszcza w ostatnim czasie przyfrunęła do nas bardzo magiczna książka pod tytułem "Nadchodzą Święta"
Tytuł mówi wszystko - nadchodzą, więc trzeba zakasać rękawy i stworzyć ozdoby, kartki, łańcuchy, bombki i cała tą świąteczna otoczkę. Kupić to może każdy ale stworzyć własnoręcznie to dopiero jest frajda. Jak najlepiej poczuć magię świąt ? Spędzając czas rodzinne na wspólnych przygotowaniach. Tak książka zapewni Wam moc inspiracji zupełnie jak odwiedziny u Kusiątek :)
Każda inspiracja to piękne czytelne ilustracje, tak dzieła gotowego jak i pracy twórczej krok po kroczku wraz z jasnymi i prostymi opisami. Nie zapomniano dodać listy rzeczy niezbędnych do wykonania danego dzieła. 

Świąteczne upominki, ozdoby, wieńce zawieszki na choinkę, girlandy, pomysły na kartkę, a nawet małe słodkie co nieco dla podniebienia. Naprawdę magiczna skarbnica bożenarodzeniowej wiedzy. Ale na tym nie koniec, znajdziecie tu także całą moc kolorowych papierów (prawie 100 stron) dzięki którym stworzycie piękne i niepowtarzalne ozdoby w świętowanym klimacie. Nie zapomniano też o szablonach które bardzo ułatwiają wykonanie niektórych ozdób.  

Projekty są naprawdę proste a książka stworzona z myślą o dzieciach które same czy też z niewielka pomocą ze strony dorosłych mogą wykonać naprawdę efektowne dzieła. 
Satysfakcja gwarantowana a i ciepała rodzinna atmosfera, jako rzecz bezcenna i obowiązkowa w ten zimowy cudny czas, także zostanie podsycona wspólnym działaniem.

Nadchodzą Święta
Wydawnictwo Zielona Sowa
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 192
Wymiary: 21.5x21.1x0.8 cm

A może spodoba Ci się także

0 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.