Najnowsze kolorowanki w wielkim formacie

by - lutego 24, 2017


Wielkoformatowe kolorowanki Wydawnictwa Olesiejuk rosną u nas w potęgę liczebną, bo kolejnych tytułów przybywa a jak dla mnie inne kolorowanki mogłyby nie istnieć więc sięgamy po nie z największą przyjemnością. Są piękne, edukujące, wnoszące moc wiedzy i ciekawostek w poruszany temat. Wykonane z dbałością o szczegóły tak od strony wizualnej jak i jakościowej (doskonały papier) czy merytorycznej. 
Kolorowanki z tej serii to nie tylko zapełnianie barwą białych przestrzeni tylko wspaniała zabawa i przygoda. Dlatego łatwiej do nich zachęcić nawet tych opornych i niechętnych. Co więcej wielki format sprzyja wspólnemu kolorowaniu dlatego my często gęsto kolorujemy sobie we trójkę jedną stronicę każdy chwytając się jednego narożnika. Polecam na chwile nudy taki trening motoryki małej.
Dziś na tapecie Koty i Przyroda Polski.


To mój zdecydowany faworyt, patrząc z perspektywy rodzica i wielbiciela polskiej przyrody. Oczywiście dla mojej wielbicielki wszelakich kotków, kocurków i mruczków ta pozycją schodzi na drugi plan. Przyroda polski w rozmaitym ujęciu tak regionalnym bo odnajdziemy tu karty z florą oraz fauną (osobno ujętą) tatr, Karkonoszy, gór świętokrzyskich, nizin, pojezierza czy pobrzeża ale to nie wszystko. Zobaczymy też wyjątkowość naszej ojczyzny w odsłonie 4 pór roku. Poznamy Parki narodowe w Polsce, zobaczymy jak przyroda prezentuje się na w si a jak w mieście. Jest różnorodnie, bogato i cudnie. 
Rośliny, owady, duże i małe zwierzęta sprawiają, że krajobraz naszego kraju jest wyjątkowy, a przede wszystkim cudownie kolorowy.
Książka wypełniona barwami będzie stukrotnie piękniejsza a wiedza nie tylko tych najmłodszych bo i nasza dużo większa. Doskonały podręcznik do geografii naszej polskiej ziemi. 







Autor: Krzysztof Wiśniewski, Joanna Myjak (ilustr.)
Strony: 48, 
Format: 28,5x40 cm
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Olesiejuk
Kategorie: dla dzieci, zabawa
Oprawa: oprawa broszurowa
Data wprowadzenia: 16-01-2017



Kotki, koteczki, kociska i wszelkie inne mruczki, tak rodzime jak i egzotyczne, te małe jak i te największe i najgroźniejsze. Pełen przekrój a także moc ciekawostek, faktów i informacji. 
Pochodzenie kotów, ich historia na przestrzeni wieków aż po dziś. Kocie zwyczaje, pielęgnacja a nawet rekordy. Czego tu nie ma ! Jeżeli jesteście wielbicielami mruczków (lub takowego znacie) polecam tę kolorowankę ogromnie. Ja w domu posiadam wielką kociarę a ta publikacja jest wertowana u nas dzień po dzień. Kolorowana również ale głównie wertowana i eksplorowana. 
 Koty! Puszyste, milutkie, mruczące, ale i duże, groźne, nieufne. Domowe kanapowce i dzikie dachowce. Nikt nie wie, ile jest ras kotów, ale zarówno te małe i duże, jak i te rasowe i nierasowe mają jedną wspólną cechę: lubią chodzić własnymi drogami.
Miauuuuuuuuu...








Autor: Krzysztof Wiśniewski, Joanna Babula (ilustr.)
Strony: 48, 
Format: 28,5x40 cm
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Olesiejuk
Kategorie: dla dzieci, zabawa
Oprawa: oprawa broszurowa
Data wprowadzenia: 13-01-2017

A może spodoba Ci się także

3 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.