Główka pracuje

by - kwietnia 14, 2017


W wydawnictwie Zielona Sowa wpadła mi w oko seria książeczek pod tytułem Główka pracuje. Tytułów jest moc ale nie szalejąc wybrałam na dobry początek dwa. Dwa tematycznie zbliżone żeby zobaczyć co i jak. W serii znajdziecie książeczki matematyczne, językowe, takie w których ręka może potrenować pisanie, teściki na zakończenie 1,2,3 klasy, ćwiczenia na logikę, spostrzegawczość, książeczki do języka angielskiego, a nawet geograficzne i uczące znaków drogowych. 
Cieniutkie, kolorowe, podsumowujące pewien dział. Seria edukacyjna zeszytów pozwalających na ćwiczenie i utrwalanie wiedzy przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
Przygotowane zgodnie z podstawą programową,są uzupełnieniem nauki w pierwszych klasach szkoły podstawowej.
Okładki  po wewnętrznej stronie są zbiorem podpowiedzi i bardzo cennych informacji. 
Teorią którą zaraz dziecko będzie musiało skonfrontować z praktyką.  Zadań nie jest dużo, ale jeżeli dziecko im podoła mamy pewność, że ten dział ma opanowany. Piękne ilustracje, w środku naklejki które dodatkowo uatrakcyjniają zadania. Nie są to jednak książeczki skierowane do dzieci które chcą opanować i przećwiczyć dany dział tylko do takich które chcą się sprawdzić. Zadania są różnorodne i zachęcają do podjęcia wyzwania.
Taka wisienka na torcie opanowanego materiału.Znajdziemy też wkładkę z prosta grą oczywiście odnoszącą się do tematyki książeczki. 

 Liczę od 1 do 100. Główka pracuje
Autor: Iwona Orowiecka
Format: 200x288
Oprawa: zeszytowa
Liczba stron: 24
Wiek czytelnika: 6-8 lat
Seria: GŁÓWKA PRACUJEŁamigłówki to zadanie nie tyle na liczenie (choć i takie tu znajdziemy) co na logikę. Musimy coś wywnioskować, ruszyć głową potrenować umysł. 
W tej książeczce zdecydowanie przyda nam się opanowanie tabliczki mnożenia. Matematyczne Łamigłówki . Główka pracuje
Autor: Iwona Orowiecka
Format: 200x288
Oprawa: zeszytowa
Liczba stron: 24
Wiek czytelnika: 6-8 lat
Seria: GŁÓWKA PRACUJE


Ciekawa seria którą będziemy chętnie poznawać kiedy tylko Wojtuś przekroczy szkolne progi :)

A może spodoba Ci się także

0 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.