Stolik Edukacyjny - Clementoni

by - grudnia 08, 2017


Stolik edukacyjny - zawsze się u nas sprawdzał. Może być to dobry prezent na roczek, choć osobiści uważam, że najbardziej trafionym wiekiem, na taki upominek jest czas około 8-9 miesięcy kiedy dziecko zaczyna startować do wstawania. Stolik jest stosunkowo stabilny, choć oczywiście początkowo dziecko słabo jeszcze chwyta równowagę i wtedy dobrze jest je asekurować - na wszelki wypadek. Z czasem stolik stawał się u nas znakomitą motywacją do podniesienia się z pupy i pomanipulowanie tym i owym, a przy okazji powędrowania dookoła nowego sprzętu.
Stolik jest kuszący i zajmujący. Posiada wiele funkcji, możliwości, sposobów na trening małych łapek. Bardzo kolorowy i przyciągający, nie tylko zresztą maluszki bo kiedy zjawiła się w domu pojawiała się wraz z nim wielka kłótnia o to kto ma się nim bawić :P


Stolik, to baza do manipulowania i zabawy oraz 4 nogi.
Wszystko to zapakowane w barwne pudełko, pokazujące zabawkę doskonale się sprawdzi jako prezent. Jest też gotowy do użycia, baterie są już w środku, co było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, bo często baterie trzeba sobie dokupić na własną ręką, a tym czasem nie zawsze się o tym pamięta (czy wie) i można zrobić sporą awanturę w domu, dając dziecku zabawkę która nie działa. 


Pod spodem mamy ukryte miejsce na baterie. Wszystko zabezpieczone przed ciekawskimi maluszkami. Okrągłe elementy stolika i brak malutkich elementów, sprawiają, że zabawka jest dostosowana do potrzeb najmłodszych dzieci oraz do tego aby nawet samodzielna zabawa była bezpieczna.


Stolik Edukacyjny - mamy możliwość wyłączyć melodyjki i światełka, mamy opcję bardziej edukacyjną w której stolik śpiewa i opowiada o kolorach, kształtach, literkach i cyferkach lub taką bardziej zabawową kiedy stolik śpiewa piosenki a także w której maluszek może skorzystać z pianinka w celu tworzenia melodii. 
Dużo zabawnych efektów świetlnych, wesołych piosenek i rymowanek, aby stymulować zmysły i rozwijać umiejętności manualne u małych dzieci. Mamy co nieco literek, cyferek, zwierzaków i innych ciekawych haseł. No na pewno nie jest nudno.Jest też wiele elementów do manipulowania. Odwracane karty książeczki, obracane elementy, kółka zębate które wszystkie wprawiają się w ruch kiedy kręcimy jednym, moc przycisków które uruchamiają dźwięki, rymowanki i piosenki a także świecą delikatnymi światełkami. Jestem przekonana, że taki upominek wywoła wielki uśmiech na twarzy każdego maluszka. Nie znam dzieci które nie byłyby zachwycone takim sprzętem. A może spodoba Ci się także

3 komentarze

 1. Córka jak była maleńka miała coś w tym stylu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Witam, tak oczywiście, w pudełku stolik posiada osobno blat i osobno nogi.
   Potem montuje się je na klik, więc kiedy tylko chcemy możemy je usunąć, np dla wygodniejszego przechowywania, tudzież zabawienia dziecka siedzącego nie stojącego :)

   Usuń


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.