O Wilku który - majowe nowości

by - kwietnia 04, 2018


W Dalekim Lesie żyje sobie wilk, co się zowie Wilk. 
Ma nietypowy wygląd, mnóstwo przyjaciół, którzy stoją za nim murem oraz przygody o jakich nie jeden wilk, tylko może pomarzyć, wyjąc nocą do księżyca. 

Był na Marsie i w amazońskiej dżungli, grywa w piłkę, czasem boi się własnego cienia, lubi coś w sobie zmienić (ot choćby kolor futra), był mistrzem świata w zapasach i próbował swoich sił jako gwiazda estrady, w dodatku piecze wyborna szarlotkę i kto wie co jeszcze.

Zna i kocha go już 2 000 000 dzieci na całym świecie, a we Francji został nawet wpisany, do kanonu lektur szkolnych. Mimo to pozostał sobą a w dodatku 17 maja będziecie mogli zakupić, dwie nowe książki z jego nadzwyczajnymi przygodami. Książki które u nas już dziś, bo postanowiłam Wam na nie zrobić "smaka" !


A propos smaczków, wiecie, że Wilk kocha książki ?! 
Małe, duże, grube, chude - wszystkie !!! Ale nie, nie myślcie sobie, że czytać, o nie, nie on je kocha pożerać. Dosłownie! Smak papieru go zachwyca.
W przepastnej paszczy znikają niskokaloryczne romanse, pożywne powieści, a nawet ciężkostrawne i trudne do przełknięcia słowniki. Jego przyjaciele próbowali go przekonać, że nim je zje, warto chociaż poznać treść pochłanianych tytułów. Ale wilk się upiera, że czytanie go nudzi i koniec kropka. Jednak pod naciskiem przyjaciół, zasiada do jednej lektury i po chwili...

Sami się dowiedzcie co się wydarzyło, że Wilk zaczął czuć wielką potrzebę czytania ! 
Rąbka tajemnicy uchylają Wam zdjęcia. Oj, dzieje się w tej książce nie mało.Tym razem nasz Wilk, ma problem ze sobą samym, no w zasadzie nie tyle on, co wszyscy w koło. Wilk zupełnie stracił kontrolę nad własnymi emocjami. W jednej chwili radosny, wybucha za moment niczym aktywny wulkan albo roni łzy. Mieszkańcy Dalekiego Lasu są zgodni, Wilk potrzebuje pomocy. Dlatego próbują jakoś tej chwiejności emocjonalnej zaradzić, każdy na swój sposób. Gimnastyka,węglowodany, architektura. Co pomoże Wilkowi w odzyskaniu wewnętrznej harmonii?


Obie nowości do kupienia już 17 maja. 
Tym czasem całą serią o naszym cudownym bohaterze i jego przygodach a nawet samego Wilka w postaci pluszowej (on kiedyś będzie mój) znajdziecie - TUTAJ PRZYGODY WILKA


A może spodoba Ci się także

0 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.