Trampolinowe szaleństwo

by - kwietnia 11, 2018Nareszcie zrobiło się ciepło, jest cudownie, słońce zagląda do okien a my nareszcie możemy zrzucić zimowe warstwy ubrań, czapki, kominy schować w kąt i zmienić buciory na lekkie butki. W końcu możemy odetchnąć pełną piersią i cieszyć się z każdej chwili na na świeżym powietrzu. Jedną z naszych ukochanych form ogrodowej rozrywki, niezmiennie od 6 już lat są skoki i zabawy na trampolinie. Trampolina to taki sprzęt, który nie nudzi się chyba nigdy, jest doskonały dla małych, średnich i dużych (tak, ja również uwielbiam skakać :P) i zawsze dostosuje się do potrzeb i umiejętności skaczącego.


Maj to czas Pierwszych Komunii Świętych ale także początek szaleństwa przed Dniem Dziecka. 
Jeśli szukacie:
  •  prezentu wyjątkowego, który z pewnością zachwyci i sprawi, że buzia obdarowanego sama się uśmiechnie;
  • prezentu na długie lata, upominku, który będzie miłą odmianą dla dzieci dojrzewających w dobie smartfonów, laptopów czy quadów;
  • alternatywy, na której dzieciaki wyładują swoją energię, wzmocnia mięśnie i organizm, naładują akumulatory dobrego humoru i będą mogły szaleć całe lato a nawet i dłużnej (skakanie w śniegu też wchodzi w grę - sprawdziliśmy)Zamiast kupować drogie, nieodpowiednie do wieku prezenty, można zainwestować w zdrowie i rozwój. Zakup trampoliny, nie musi być spustoszeniem dla portfela. Są różne rozmiary i różne ceny. Każdy może wybrać coś na swoje możliwości. Poza tym zawsze można się z kimś dogadać i kupić prezent wspólnie. Jeden a taki który faktycznie będzie niezapomniany i sprawdzony.


Skoki, przewroty, fikołki, zabawy i szaleństwa na trampolinie to doskonała forma rozrywki dla ruchliwych maluchów, znakomity sposób na rozładowanie napięcia po ciężkim dniu w szkole, na rozruszanie się po zimie i nabraniu formy w lecie, cudowny sprzęt do rozwinięcia umiejętności, którymi można pochwalić się rodzinie i przyjaciołom. Nawet ci, którzy nie lubią się ruszać, szybko przekonują się do trampolinowego szaleństwa. Sprawdzone i zatwierdzone.


My osobiście uwielbiamy skakanie rodzinne, trampolina jest też stałym punktem każdego Kinder party. Jeżeli nie chcecie kupować kota w worku, polecam zajrzeć TUTAJ. Znajdziecie tam rozmaite trampoliny na każdą kieszeń i do każdego ogrodu. Wysoka jakość materiałów, siatka wewnętrzna, osłona na sprężyny i ring górny pozwalają ze spokojem obserwować radosną zabawę malucha. To wszystko ma niemałe znaczenie, zwłaszcza jeżeli w rodzinie są też małe dzieci albo kiedy wewnątrz trampoliny znajduje się więcej niż jedna osoba. O głupi wypadek nie trudno a kiedy wszystko jest dobrze zabezpieczone i zamknięte możemy mieć pewność frajdy i radości bez efektów ubocznych. Dodatkowo rury zostały zabezpieczone przed rdzą i odkształceniami, oraz odgięte, aby wzmacniać konstrukcję. Ring zabezpiecza siatkę przed zsuwaniem się - zapewnia maksymalne napięcie. Siatka wewnętrzna niweluje możliwość wskoczenia na sprężyny lub rurki. Dolna siatka uniemożliwia przedostanie się pod konstrukcję. Znajdziecie w dolnej siatce również praktyczną kieszonkę na buty.
A może spodoba Ci się także

2 komentarze

  1. Trampolina jest super... Moja Dusia z zebranych na Komunii pieniążków kupiła sobie m.in ją (tyle że innej firmy).

    OdpowiedzUsuń


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.