Trefliki - serial dla najmłodszych

by - grudnia 08, 2016


Trefliki znacie je ? Oglądacie ? Polecacie?
My znamy je od niedawna i bardzo nam się podobają a przyznać trzeba, że to bajeczka bardzo nietypowa. Jest króciutka bo każda cześć serialu to zaledwie 8 minutek. Doskonała bajeczka na dobry początek przygody z ekranowymi bajkami. W dodatku bajeczki są oparte na zasadach musicalowych i każda opowieść to aż dwie piosenki. Rodzinka Treflików ma za zadanie przekazać dziecim mądre i pozytywne życiowe wartości. Serial jest polski co się chwali, a obsada jest zacna. Bajka opowiada zabawne historie, niczym z familijnej komedii sytuacyjnej, przekazując dzieciom wiedzę o świecie. Promuje przyjacielskie i otwarte podejście do innych, rozbudza ciekawość najmłodszych wobec otaczającego świata i odkrywa drzemiące za każdym rogiem nowe możliwości.  Rodzina Treflików to mama, tata, 4-letni Treflik, 6-letnia Treflinka, dziadek, babcia i wujcio. Bajka jest przyjazna dzieciom i bezpieczna nawet dla najmłodszych. A dla mnie to rzecz bardzo istotna, aby bajka nie wzbudzała w dzieciach złych emocji i agresji, która jest po prostu wszechobecna w wielu animacjach. 


Piosenki z Treflikowej bajeczki bardzo nam przypadły do gustu bowiem przyleciały do nas wraz z puzzlami. Tym samym postanowiłam je puszczać podczas każdego ich układania. A że u nas tak to już jest, że nowe puzzle układa się dzień za dniem do znudzenia to i pioseneczki już bardzo dobrze znamy. Jeżeli uwielbiacie Trfliki mam dla Was cudowną informacją a mianowicie Trefl dla fanów tej zabawnej rodzinki przygotował nie tylko płytę z bajkowymi piosenkami, ale także puzzle które z pewnością spodobają się dzieciaczkom oraz grę - loteryjkę. Nie ma to jak układanki z ukochanymi bohaterami, po takie sięga się dużo chętniej i częściej.

Treflikowe puzzle wydane zostały w wersji dla dużych i małych. Znajdziecie tu między innymi wielkie puzzle MAXI które choć zaledwie 24 elementowe to robię niezłe wrażenie :)


Są też puzzelki 30 elementowe w standardowym rozmiarze ze słodkim Treflinkiem :)


Oraz 100 elementowe dla starszych fanów zabawnej rodzinki :)
Poza puzzlami czeka na Was też gra - loteryjka, która uczy spostrzegawczości, ćwiczy pamięć i trenuje bystrość oraz refleks juz nawet u dzieci 2 letnich. Bardzo fajna i lekka rozrywka dla najmłodszych, którzy tak jak u nas grają sobie zupełnie sami bez udziału rodziców :)


Jeśli macie ochotę posłuchać oprawy muzycznej serialu to zapraszam  - KLIK :)
Za wspaniałe chwile dziękujemy Wydawcy Treflików - Treflowi :)

A może spodoba Ci się także

0 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.