Ludzkie ciało - atlas do kolorowania

by - listopada 27, 2017


Dobrze, dobrze przyznaję się :)
Nie chciałam tej kolorowanki ze względu na dzieci (choć można ją znaleźć w dziale książki dla dzieci). Oczywiście, że nie bo to nie jest coś dla nich, jeszcze nie, choć Wojtek z wielkim zainteresowaniem wertował i studiował kolejne stronice. 
Ta kolorowanka to nic innego jak podróż, przez szczegółową ludzką anatomie z kredką w ręku. Fajna rozrywka dla młodych ludzi zainteresowanych medycyną. Doskonałe wprowadzenie w ten niezwykły i jakże ściśle powiązany ze sobą świat w którym wszystko musi ze sobą współgrać. 
Jak można zobaczyć studiując jedynie spis treści, jest to prawdziwe kompendium wiedzy. 
Aż 224 strony rycin, które wzrokowcom pozwolą w przyjemny i niezobowiązujący sposób pochłonąć moc wiedzy medycznej a także wspomóc ludzką pamięć, która najlepiej pracuje bodźcowana wielowymiarowo. 
Co więcej każda kolorowanka czeka nie tylko na wypełnienie barwą ale też na podpisy.
Krótkie rzeczowe opisy, szczegółowe przekroje i schematy. Wszystko bardzo realistyczne i (jako była studentka Collegium Medicum Uniwersytety Jagiellońskiego wiem co mówię) doskonale nadające się do ogarnięcia tematu ogółem i wsparcia profesjonalnych medycznych podręczników. 


Anatomia to jeden z trudniejszych przedmiotów, ale taki bez którego wszystko inne leży. 
Dlatego każda pomoc która pozwoli zapamiętać, zgłębić, ogarnąć, pojąć, połączyć fakty - jest na wagę złota. Dlatego jeżeli macie w swoim otoczeniu lub rodzinie, wśród przyjaciół kogoś kto wybiera się na kierunki medyczne lub też jest nimi żywo zainteresowany, polecam tą pozycją bardzo mocno. A może spodoba Ci się także

0 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.