Okienkowe nowości

by - marca 11, 2018


Książki z okienkami od zawsze cieszyły się u nas dużym zainteresowaniem i powodzeniem. 
Kryjąca się za każdym kartonikiem niewiadoma to (zwłaszcza za pierwszym razem) spore emocje i nie mniejsza ciekawość. Oczywiście najfajniejsze jest odkrywanie wszystkiego po raz pierwszy, ale te książeczki sprawiają przyjemność także potem, kiedy dzieci mogą zaskoczyć znajomością wiedzy spod okienka, najbliższych. Dlatego też maluchy starają się wszystko skrupulatnie spamiętać a tym samym robią sobie rewelacyjny trening umysłu i zyskują dużą dawkę wiedzy, z której przynajmniej ułamek zostanie z nimi na dłużej.

Dziś dwie fajne, ciekawe i wartościowe pozycje okienkowe dla przedszkolaków dużych i małych. 
Zapraszamy dalej.To taka publikacja która łączy w sobie wiele pozytywnych cech. 
Dziecko zaspokaja ciekawość i ogarnia wiedzę która rzadko spotyka się w książkach dla dzieci. Jednocześnie dowiaduje się co robić i jak się zachowywać aby wszech panujące drobnoustroje stanowiły jak najmniejsze zagrożenie dla nas i dla innych. 
Rodzice powinni się wyposażyć w ta książkę koniecznie, bo to dużo prostszy sposób a trafnie do dziecka niż ciągłe trajkotanie: "umyj ręce", "zasłaniaj buzie jak kichasz", "nie podnoś tego z ziemi'...
Dzieci się szybko uodparniają na taką paplaninę, puszczają ja mimo uszu i robią swoje. 
Ta książeczka może być przełomowa w zrozumieniu tematu.

Czy są dobre i złe drobnoustroje? Gdzie żyją? Jak się rozprzestrzeniają? Czas przyjrzeć się im bliżej... Ta książka pozwoli przyjrzeć się bliżej temu, co na co dzień niedostrzegalne. Te i inne informacje są ważne dla każdego rodzica, który chciałby ustrzec, albo chociaż uświadomić, swoje dziecko w kwestii zdrowia, zarazków i profilaktyki zdrowego trybu życia. 
Autor: praca zbiorowa
Strony: 12, 
Format: 16,5x19,5
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Olesiejuk
Kategorie: dla dzieci
Oprawa: książka całokartonowa
Seria: Książka z okienkamiZ tą z kolei publikacją dowiemy się wielu ciekawych informacji o zmysłach. Naszych ludzkich i nie tylko. Odkryjemy jak spostrzegamy świat wokół nas i to nie tylko za pośrednictwem oczu ale wszystkich zmysłów które stale i nieustannie ze sobą współpracują.
Jak to się dzieje, że widzimy, słyszymy, czujemy smaki i zapachy?
Czy zwierzęta poznają świat tak samo jak my?
6 prostych i przystępnie przedstawionych rozkładówek, wyjaśni najmłodszym czym są zmysły, jak działają i do czego służą. Oczywiście na oklaski, jak zwykle w obu tytułach, zasługują piękne ilustracje, czytelny układ stron, jasny język opisów i solidna jakość stronic. 
Tu Wydawnictwo Olesiejuk nigdy nie zawodzi.Autor: praca zbiorowa
Strony: 12, 
Format: 20x22,5 cm
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Olesiejuk
Kategorie: dla dzieci
Oprawa: książka całokartonowa
Seria: Książka z okienkami

Nowości okienkowe, polecają się do odkrywania :)

A może spodoba Ci się także

0 komentarze


Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.